» » Dvyliktas Biliūnkalnio laiptelis - Dagnė ir Luknė Repšytės
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 334
  • Autorius: Ugnė
  • Data: 7-07-2024, 21:10
7-07-2024, 21:10

Dvyliktas Biliūnkalnio laiptelis - Dagnė ir Luknė Repšytės

Kategorija: Naujienos

Dvyliktas Biliūnkalnio laiptelis - Dagnė ir Luknė Repšytės

Tai kas, kad jau seniai praėjo abiturientų išleistuvės? Kol vyriausiųjų titulas nebus perduotas būsimiems dvyliktokams, abiturientai vis dar išlieka garbingiausiais asmenimis ant „Dvylikto Biliūnkalnio laiptelio“. Kviečiame paskaityti apie žaliąsias rūteles - seses Dagnę ir Luknę Repšytes!
Kaip žinote išėjo filmo „Išvirkščias pasaulis“ antra dalis. Abi apibūdinkite save emocija iš filmo.
Pas mus kaip ir filme, tų emocijų yra visokių, negalėtume išskirti vienos konkrečios. Egzaminų metu buvo daug jaudulio, baimės, taip pat liūdesio, žinant, kad 12- os metų gyvenimo etapas baigėsi. Tačiau prasidėjus vasarai, atsigaunam.

Ar mintys apie egzaminų rezultatus, stojimus ir savęs ieškojimą netrukdo jums džiaugtis vasara?
Dagnė: Kad ir ką beveikčiau, mintys apie ateitį, egzaminų rezultatus neduodama ramybės, tačiau stengiuosi prisiminti, kad nieko jau nebepakeisiu ir žiūriu į priekį.
Luknė: Aišku, kad nėra ramu, daug emocijų ir jaudulio, bet raminu save, kad padariau viską, ką galėjau ir, kad bus kaip bus, o tikiu, kad bus gerai.

Pasidalinkite keliomis dainomis, kurios yra Jūsų vasaros playlistuose ( liet. grojaraščiuose), kad kiti galėtų paįvairinti savo vasaros nuotaiką.
Čia mūsų top 5 šią vasarą:
Find You-Jovani, Beatrich
Move-Adam Port,Stryv, Keinemusik, Orso, Malachiii
Me&U- Tems
False Stars-ZAYN
Candle Flame-Jungle

Dagne, įvardink mokytojus su kuriais jūsų klasė turėdavo karščiausias diskusijas.
Kai dar turėdavom pilietiškumo pamokas su mokytoja Jūrate Musteikiene dažnai turėdavom karštų diskusijų įvairiomis temomis, taip pat ir per istorijos pamokas užsikalbėdavom ir nukrypdavom nuo pamokos temos. Su istorijos mokytoja visada buvo galima pasikalbėti ne tik apie istoriją, manau to ir pasiilgsiu.

Lukne, įvardink kabinetus, kuriuose teko daugiausiai išlieti prakaito.
Vienareikšmiškai- matematikos kabinete, neturiu ką daugiau pakomentuoti, tiesiog matematikos kabinete.

Yra frazė, kuri sako jog „Sesės yra skirtingos gėlės tame pačiame darželyje“. Kokiais aspektais jūs esate panašios, kokiais – skirtingos?
Kaip ir kiekviena dvynių pora turim tiek panašumų tiek skirtumų.
Panašumų, kalbant apie išvaizdą, manome, kad nelabai turime, o šiaip mūsų humoro jausmas panašus, būna situacijų, kur tik mums vienoms juokinga. Vienas iš esminių skirtumų būtų, kad Dagnė nakties žmogus, o aš ( Luknė) ryto ir šiaip Dagnė ramiau reaguoja į situacijas, aš vadovaujuosi emocijomis, todėl dažnai pykstamės.

Taip pat yra sakoma, kad iš dviejų sesių viena visada bus stebėtoja, o kita – šokėja. Kuri iš jūsų būtų stebėtoja, o kuri šokėja?
Mes nepriskirtume savęs nei vienai kategorijai. Manome, kad viena kita papildom, kartais šoka viena, kita stebi, o kartais būna atvirkščiai.

Teko šiek tiek domėtis jūsų praeitimi. Pasirodo, kad Luknė yra įvaldžiusi fleitą, o Dagnė kankles. Ar šie instrumentai dar yra laikomi rankose, ar tai tik vaikystės prisiminimai?
Uoj čia tikrai liko tik vaikystės prisiminimai, tikrai šie instrumentai nebėra mūsų rankose, bet gera prisiminti šį laikotarpį.

Muzikos, tikiu, nestokojate, tačiau dar ir šokate. Renginiuose, kurie vyksta Anykščių kultūros centre galima pamatyti jūsų veidus. Ar muzikalumas, meniškos veiklos jus kažkuo praturtina kaip asmenybes? Gal ir ateityje savirealizacijos ieškosite per meno prizmę?
Muzika yra didele mūsų gyvenimo dalis, šokis prie to prisideda, bet tai tik yra hobis per kurį atsipalaiduojame ir repeticijų metu galime pamiršti visas kitas gyvenimo problemas. Šokiai kolektyve išmokė dirbti komandoje, galvoti ne tik apie save, bet ir apie kitus, nes repetuojame, dirbame visi dėl vieno tikslo, bet manome, kad tai ir pasiliks kaip hobis.

Kaip dažnai gimnazijoje jūs būdavote maišomos mokytojų, bendraklasių, aplinkinių?
Labai dažnai, bet dauguma mokytojų mus vadina ,,sesėmis“ nenorėdami sumaišyti mūsų vardų. Lietuvių kalbos mokytoja pasakė, kad mus pradėjo skirti tik vienuoliktoje klasėje. Bet mums kažkaip netrukdė, įpratome atsišaukti į abu vardus.

„Dvyliktas Biliūnkalnio laiptelis“ kalbino įvairius abiturientus, o tarp jų buvo ir Nedas Asačiovas. Jis labai šiltai klabėjo apie jus abi. Skaitytojai galėjo sužinoti jog Nedas, Luknė ir Dagnė yra trys muškietininkai. Gal galėtumėte pasakyti, ką jums reiškia ši vieninga draugystė? Kaip pačios įvardintumėte savo trejetuką?
Nedas - mūsų labai geras draugas, jau ilgą laiką bendraujam ir vienas kitą gerai pažįstame. Būna kartais pasipykstam, bet lengvai viską išsprendžiam. Mokytoja Jūratė Musteikienė dažnai juokauja kad nežino ką Nedas darytų be mūsų. Su Nedu jau tiek laiko bendraujam, kad nežinom kaip mūsų gyvenimas atrodytų be jo.

Įsivaizduokite, kad viskas vyksta kaip „Alisa stebuklų šalyje“, tik čia turime „Dagnė ir Luknė stebuklų šalyje“. Būdamos toje šalyje jūsų aplinkoje yra tokie veikėjai kaip : Skrybėlius, Širdžių karalienė, Vikšras, Češyro katinas ir Baltasis triušis. Įvardinkite penkis mokytojus, kurie reprezentuotų šiuos veikėjus stebuklų šalies pasaulyje.
Ilgai galvojom kaip atsakyti į šį klausimą, bet pasiliekam sau teisę jo neplėtoti :D

Na ir pabaigai, palinkėkite kažko būsimiems pirmokams
Būkit drąsus, įsitraukit į veiklas, nekonfliktuokite su mokytojais ir svarbiausia - pasistenkite pasimėgauti tais keturiais metais, nes laikas labai greit prabėgs. Mes tai supratome tik dabar.
Seses Dagnę ir Luknę kalbino Ugnė Oznanskaitė
скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *
Reddit Video Downloader Coloring Pages

Gairės

Naujienų archyvas

Liepa 2024 (1)
Birželis 2024 (4)
Gegužė 2024 (5)
Balandis 2024 (9)
Kovas 2024 (1)
Rugsėjis 2023 (2)
^