Apie mus

Gali fotografuoti?

Sugebi rašyti straipsnius?

Turi nuostabių įdėjų?

Nori dalyvauti neoficialiame Jono Biliūno gimnazijos gyvenime?

Prisijunk prie MŪSŲ! Biliunke.lt komandos ratas yra atviras visiems. TAU tereikia kreiptis į bet kurį komandos narį (mūsų kontaktai yra puslapio apačioje).


Istorija

Viskas prasidėjo 2006 metų rudenį. Prisinardęs internete, dešimtokas Aurimas Bružas sugalvojo, kad reikėtų ne tik oficialaus mokyklos tinklapio, bet ir neoficialaus, kuriame galima būtų rašyti tai, kas įdomu mums patiems ir taip, kaip mums atrodo. Nieko ilgai nelaukiant prisijungti prie idėjos įgyvendinimo buvo pakviesta Miglė Zuzevičiūtė, Eglė Irkinaitė, Vainius Razmislavičius ir Eglė Viktorija Pelegrimaitė. Nepraėjus nei savaitei po idėjos atsiradimo, tinklapis išvydo interneto šviesą :)
Neoficialaus JBG tinklapio gimimo data yra 2006.12.09.
2007 metų pavasarį, baigiantis mokslo metams, apie tinklapį jau žinojo nemažai mūsų gimnazijos mokinių, buvo visiškai pakeista pirminė tinklapio išvaizda, o pats tinklapis netgi turėjo keletą nuolatinių lankytojų ir komentatorių. Tačiau baigiantis mokslo metams, baigėsi ir tinklapio komandos entuziazmas – naujienos, nuotraukos pasirodydavo vis rečiau. Galiausiai atėjo vasara.
2007 metų rudenį, prasidėjus naujiems mokslo metams, tinklapis buvo miręs. Komandoje buvo likę tik Aurimas ir Miglė. Buvo pabandyta atgaivinti tinklapį, tačiau bandymas buvo nesėkmingas – likę du komandos nariai suprato, kad nebegalės tęsti darbo dėl laiko trūkumo (visgi tapo dvyliktokais). Taigi komanda pasikeitė iš esmės – naujosios komandos nariais tapo Tomas, Sandra, Judita ir Viktorija :)

2009/2010 mokslo metais prie biliūnkės komandos prisijungė Marija. Tiesa, ji jau seniai buvo aktyvi biliūnkės korespondentė ;). Taip pat prisijungė Živilė, prijaučianti biliūnkei nuo pat jos gyvavimo pradžios. :)

2011/2012 mokslo metais Biliunke.LT atiteko į JBG parlamento rankas ir iki šiol sėkmingai gyvuoja.

Kontaktai

Su mumis susiekti galite el. paštu arba Facebook'e:
https://www.facebook.com/Biliunke/
Šarūnas (IIIe)
E-mail: sarunasgrigonis1@gmail.com