» » Dvyliktas Biliūnkalnio laiptelis - Nedas Asačiovas
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 529
  • Autorius: Ugnė
  • Data: 17-04-2024, 08:26
17-04-2024, 08:26

Dvyliktas Biliūnkalnio laiptelis - Nedas Asačiovas

Kategorija: Naujienos

Dvyliktas Biliūnkalnio laiptelis - Nedas Asačiovas
„Dvylikto Biliūnkalnio laiptelio“ pokalbių rubrika nesustoja. Paskaitykite apie Nedą Asačiovą, kuris mus pakerėjo savo artistiškumu per šimtadienio šventes.

Iš savo vardo raidžių apibūdink save.
N-nuostabus, E-elegantiškas, D-draugiškas, A-artistiškas, S-saulėtekis.

Kaip tu dabar jautiesi, kai jau po truputį artėja egzaminai?
Baisu, žinot. Buvo bandomieji, neišlaikiau visų. Matematikos buvo neišlaikyta, aštuoni taškai, gaila iš tiesų. Norėčiau, šiaip, išlaikyti visą egzaminą, bet ar pavyks? Nu, tikėkimės pavyks. Nes jei nepavyks, tai laukia sunkūs metai, nes tada reiks laikyt kitais metais tikriausiai. Bet negalvoju apie tai. Išlaikysiu. Viską išlaikysiu, aš galiu.

Ar tave ištinka įvairūs apmąstymai apie ateitį, studijas, mokyklos baigimą?
Jo, būna, kai neužmiegi naktį. Pradedi galvoti, kur stosi, tada nebežinai, kur stosi. Galvoji gal tau nepavyks, gal ne ta sritis iš viso. Todėl kitą dieną atsiverti studijų programas ir pradedi iš naujo googlint, kas tinka tau ir bandai ieškoti vėl iš naujo. Žinoma, esu note‘uose užsirašęs, kas man tiktų, tai tikriausiai iš tų ir rinksiuosi. Man kažkas su komunikacija tiktų, aš manau, kad kalbėti su žmonėmis, kad nebūtų kažkoks fizinis darbas (juokiasi) JUOKAUJU. Reiks ir fizinių darbų padaryti, kai studentas būsiu. Reiks, jaučiu, ir padavėju dirbti.

O nesvarstai apie laisvus metus? Varysi pakeliauti po Japoniją, parašysi knygą ir iš to išgyvensi...
Nu va, žiūrėkit, po egzaminų ir žiūrėsim. Pažiūrėsim, kaip egzaminai bus išlaikyti. Žinoma, norisi vasarą pakeliauti, bet teks dirbti, nes pirmiau reikia uždirbti, kad keliautum.

Jei dabar reikėtų apkabinti mėgstamiausią mokytoją, ką apkabintum?
Apkabinčiau Eglę Taleišienę, nes ji-pati geriausia mokytoja. Visą laiką prieina, jeigu mato, kad kažkas blogai, tai pakalba su tavimi. Ji ir labai fainas dovanas kartais dovanoja. Neseniai gavom tušinuką, kur parašytas tavo vardas ir ant to tušinuko yra užrašyta „Tavo vertės egzaminas nepakeis“. Su tokia mintimi ir turiu eiti į egzaminą, nes egzaminas yra egzaminas... Parodo tavo žinias, o tavo vertės nenusako.

Nedai, tu labai sublizgėjai per šimtadienius. Pasirodei abiejose programose, tai kuriai tau labiau patiko ruoštis: 11-os klasės ar 12-os?
Manyčiau abi programos buvo labai skirtingos. Vienuoliktoj klasėj dvyliktokams viską darėm patys, kūrėm scenarijų, ėjom vaidinti. Žinoma, buvo sunku. Iš pradžių gal buvo nejauku prie dvyliktokų vaidinti, nes tu dar visų nepažinojai. O paskui bendravom, ruošėmės ir atsivėriau, kaip aš sakau, nu ir tada pavariau. O dvyliktos klasės buvo įdomus procesas. Mokytojas Julius labai prisidėjo, pasiūlė mums temą ir mes patys viską galvojome. Tai čia buvo toks trumpesnis, santūresnis, kaip aš sakau, nes vienuoliktoj klasėj daugiau toks kreizi buvau. Labiau patiko vienuoliktos klasės šimtadienis. Buvo ilgesnis, nebuvo apsikrovimo su pamokomis. Dvyliktoj klasėj tai labai reikėjo derintis, nes ir egzaminams ruošiamės, o vienuoliktoj chill buvo, nes mums nebuvo tarpinių...

Ar tu manai, kad visos šimtadienio ruošos veiklos suvienija gimnazistus?
Taip, labai suvienija. Yra „Messenger“ grupė, visi pradėjo chatint (angl. susirašinėti) , bendrauti, galvoti, siūlyti idėjas. Susitikdavome ir aptardavome viską, labai žiauriai suvienija. Daugiau tu atveri durų, bendrauji su tais, su kuriais nebendraudavai anksčiau.

Tu per šimtadienius parodei ir savo drąsą, teatrališkumą, ir koks tu gali būti kreizi. Ar jauti, kad pakankamai save atskleidei ? Gal yra sričių mokykloje, kur tu norėtum save parodyti kitiems?
Ne. Jau ramiai reikia gyventi, nebereikia rodyti savęs, nebereikia skleisti. Santūriai, kaip aš sakau, vėl.

Kokios zonos mūsų mokykloje reikėtų, kad jaunimas galėtų pabūti?
Miegojimo zonos. Būna sunku mokykloje, kai miegi tik penkias valandas. Yra dvidešimt minučių pertrauka. Nors penkias minutes duokit man pamiegoti. Gultus padarykit, kad akis galėčiau užsidengti, ausines užsidėti, muzikos klausyti ir chill visiškai. Čia gera zona, bet ar bus? Kol aš šioje mokykloje būsiu, tikrai jos nebus, kol tu būsi - irgi nebus.

Įsivaizduok, kad būtų diena, kai maisto automate galėtų būti visi Nedo mėgstamiausi užkandžiai. Kokie jie būtų ?
Gerai, aš dabar atradau tokį dalyką, kuris man yra labai skanus: jogurtas su granola, tai galėtų būti granolos jogurtas padaryta. Nevalgyčiau pusryčių ir pasiimčiau ryte. Vanduo, mes geriam vandenį. Toliau tacos turėtų būti ir čili sriubytė, o desertui tinginio. Labai sveikas meniu sudarytas, vanduo irgi labai sveika.

Gal gali papasakoti kokį smagų ar įsimintiną įvykį tau nutikusį kažkokioje pamokoje su klase?
Kai 9-oje ir 10-oje klasėje eidavome į chemiją. Nu, man nepatikdavo chemija, aš ten nieko nesuprasdavau, tai mes per pamokas spręsdavome kryžiažodžius, kur žodžius reikia išbraukti, parašyti. Spręsdavome su Povilu, Kristina ir Dagne. Po to užvedėme ir kitus. Jie irgi pradėjo spręsti, tai ir nepasirinkome chemijos. Nereikia, nieko nesuprantam, nes kryžiažodžius sprendėme, bet vis tiek lavinom protą.

Yra Aleksandro Diuma romanas „Trys muškietininkai“ ir jo veikėjai: Atas, Portas ir Aramis. Su kuriuo veikėju tapatintumei save ir artimiausius draugus?
Savo muškietininkais rinkčiausi Dagnę ir Luknę. Aš su jomis bendrauju labai ilgai. Aš būnu su jomis, jos mano geriausios draugės, jos visada padės man jeigu kažkas bus blogo, aš padėsiu, kai joms bus kažkas blogai. Manau, kad mes tada nugalėtume. Linksmuolis Portas esu aš. Luknė pakerėtų visas moteris ir vyrus, tai Aramis. Dagnė būtų Atas - paslaptingoji.

Pabaigai, palinkėk kažko busimiems devintokams.
Devintokai, „nebijokite klysti“ - čia taip sako mokytojai. Šiaip bijokite klysti, nes gali būti blogai, bet nebijokite klysti. Atėję susipažinkite su mokytojais, tikrai visi faini, galbūt...Atrasite vis tiek savo mėgstamiausią mokytoją, kaip ir kiekvienas atranda. Vienuoliktoje klasėje rinkitės, ką norit, bet jūs nežinosit, kuo norit būti užaugę. Labai maža dalis žino. Nu, tai mokykitės. Kaip sakoma „mokykitės matematiką, vaikai, mokykitės“.

P.S aš dar norėčiau išreikšti savo pyktį vienuoliktokams: kur šimtadienio video? Mamai noriu parodyti.

Nedą kalbino Ugnė Oznanskaitė
скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *
Reddit Video Downloader Coloring Pages

Gairės

Naujienų archyvas

Birželis 2024 (2)
Gegužė 2024 (5)
Balandis 2024 (9)
Kovas 2024 (1)
Rugsėjis 2023 (2)
Birželis 2023 (3)
^