» » Dvyliktas biliunkalnio laiptelis - Ineta Kruopytė
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 305
  • Autorius: Šarūnas
  • Data: 6-05-2020, 15:00
6-05-2020, 15:00

Dvyliktas biliunkalnio laiptelis - Ineta Kruopytė

Kategorija: Naujienos

Dvyliktas biliunkalnio laiptelis - Ineta Kruopytė Tęsiame rubriką „Dvyliktas Biliūnkalnio laiptelis“. O mūsų šios dienos svečias – linksmoji Ineta Kruopytė.


Kaip apibūdintum save keliais žodžiais?

Laiminga, patenkinta gyvenimu ir stipri.

Kokios tau svarbiausios žmogaus savybės ir kurias iš jų tu turi?

Nuoširdumas, neveidmainiavimas, patinka žmonės, kurie sako viską kaip yra, o ypatingai nepatinka žmonės kurie dejuoja. Vertinu žmones, kurie supranta humorą, ne tokį iš kurio gali tik šiaip pasijuokt, bet ir juodą humorą. Dar vertinu stiprias asmenybes, kurios turi savo nuomonę ir kurių „nepastumsi“.

O koks tavo mėgstamiausias hobis?

Na tai šokiai (juokiasi).

Ką tau jie reiškia?

Net nežinau, kai labai daug metų šoku, tai jau nebeįsivaizduoju savo gyvenimo be šokių. Na aišku, kai įstosiu kažkur mokytis, nežinau, kaip bus. Šokiai man yra ne tik laisvo laiko praleidimas, bet ir iš jų išmokau dalykų, kuriuos pritaikysiu ir savo gyvenimui. Ir šiaip, su tautiniais šokiais labai artimas ryšys, todėl labai būtų sunku įsivaizduoti save kitoje srityje. Tikrai šokiai užima didelę dalį mano gyvenimo ir sunku būtu gyventi be jų.

O kiek metų šoki?

Na, šiaip tai nuo darželio. Buvo ten gal vienerių metų pertrauka, bet kadangi dabartinė šokių vadovė darželyje dirbo, tai va taip va ir užaugau aš su ja.

Tai ką apie studijas galvoji?

Geras klausimas (juokiasi). Net nežinau, kur studijuoti iš tikrųjų. Na bet žinau, kad tikrai nestudijuosiu matematikos, tikrai ne informatikos, tikrai ne medicinos. Gal kažką su organizavimu, nes nors ir tokie dalykai labai erzina daryt mokykloje, bet na ir patinka tuo pačiu. O šiaip pažiūrėsiu, kaip išlaikysiu egzaminus ir tada kažką nuspręsiu. Jei nenuspręsiu, tai tada nestosiu, padirbsiu ir gal susistovės viskas po mokyklos.

Kas tave atvedė į parlamentą?

Man atrodo nuo devintos klasės iš karto atėjau į jį. Buvo įdomu ne tik stebėt ir matyt, kaip viskas vyksta, bet ir padėt rengt tuos renginius. Patinka parlamente tartis, bendraut su žmonėmis ir ta kitokia mokyklos veikla, ne tik kad mokytis, bet ir padėt kurt geresnę mokyklą.

Ar turi kokį slaptą talentą?

Nežinau ar čia talentas, bet niekada neliūdžiu liūdnose ar rimtose situacijose. Man tiesiog neišeina. Žodžiu nemoku pykt ir nemoku liūdėt.

Ko labiausiai pasiilgsi mokykloje?

Klasiokų, nes vis tiek per tiek laiko artimi pasidarė. Dar gal tos rutinos, kad tavo gyvenimas vos ne sudėliotas atėjus į mokyklą. Na, bet tikrai mokslų nepasiilgsiu (juokiasi).

Kaip apibūdintum mūsų mokyklą, žmones, aplinką?

Pati mokykla tai graži, jauki. O šiaip tai gal nėra tas pastatas, kurį norisi dažnai lankyti. Na, o mokyklos žmonės yra labai skirtingi, tiek išvaizda, tiek charakteriu, tiek ir mąstymu.

Koks tavo įsimintiniausias mokyklos įvykis?

Įsimintiniausias įvykis gal būtų devintoje klasėje. Vos atėję dar tokie nieko nežinom, nieko nemokam, o „iš oro“ mum muzikos mokytoja pasako, kad turėsim padainuot sukurtą dainą per 12 – okų šimtadienį. Buvo keista, nes pirmokai juk nedalyvauja šimtadienyje ir dar dainuot čia paprašė. Tai atsimenu dainavom visi ir buvo labai gėda, o dvyliktokai žiūrėjo vos ne maždaug, ką jūs čia veikiat (juokiasi).

Ko palinkėtum mokyklai?

Palinkėčiau, kad žmonės būtų labiau atsipalaidavę, ne tokie susikaustę, nebijotų eit sakyt, kas negerai, kad jei kažkoks dalykas nesiseka, eitų ir darytų, kad po to būtų geriau. Dar palinkėčiau, kad žmonės neskirtų viso savo gyvenimo laiko vien mokslams, bet ir atsižvelgtų į kitus savo pomėgius.

Ineta kalbino Vygantė, Gabija ir Greta.

Dvyliktas biliunkalnio laiptelis - Ineta Kruopytė
*Intervių buvo imtas prieš karantiną*
*Straipsnį publikuoti be sutikimo griežtai draudžiama*скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *