» » Gimtadienis. Labai ypatingas.
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 1436
  • Autorius: Konradas
  • Data: 22-10-2015, 02:34
22-10-2015, 02:34

Gimtadienis. Labai ypatingas.

Kategorija: Naujienos

Ach, kaip greitai lekia tie metai… Tik nusisuki trumpam ir jau 95-eri. Paradoksas - kuo mokykla senesnė, tuo ji jaučiasi jaunesnė, tampa gyvybingesne, kupina dvasios!
O per mokyklos jubiliejų tikrai netrūko tos dvasios - sėkmės pamokos, mokytojų ašaros, kompozicijos, vaidinimai, o jej! Ko tik nebuvo…
Jau iš pat ryto mokiniai su kaklaraiščiais, dailiausiais mazgais surištais, marškiniais sukamšytais - aš turbūt vienintelis tądien į mokyklą nuėjau su treninginėmis kelnėmis - ššš… Nors, tos kelnės pravertė šokių pamokai su D. Meškausku, mūsų mokyklą baigusiu mokiniu, tos dienos „sėkmės mokytoju“. Jis buvo tik vienas iš visų garbės galerijos žmonių, atvykusių pravesti po pamoką kiekvienai klasei. Mokytojai dalinosi savo patirtimi, „laimės formulėmis“ ir viskuo, kas jiems pravertė vėliau gyvenime.
Jubiliejus be jokios vakaro programos? „Tikrai ne“, tau pasakytų gimnazistai, mokytojai ir visa gimnazijos bendruomenė. Be jų niekas nebūtų vykę - nei spektaklis „Po vienu stogu“, kurio viena iš pagrindinių veikėjų itin nuodugniai domisi įvairiais krūmais.... Nei mokyklos svečių kalbos, kurių metu gavom piniginį čekį nuo savivaldybės (ar tik direktorė ne su nauja mašina važinėja?), nei, muzikinė - literatūrinė kompozicija, kuri net mokytojai Musteikienei ašarą išspaudė…Visa tai tik mūsų pačių dėka! Tad ačiū visai mokyklos bendruomenei, jūs visi buvote nuostabūs! Belieka laukt šimtmečio!

Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas.
Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas. Gimtadienis. Labai ypatingas.скачать dle 10.3фильмы бесплатно
<
ašara

6 Lapkričio 2015 13:37

Informacija apie komentarą
  • Naujienos: 0
  • Komentarai: 0
Gražiai parašyta...vėl apsižliumbsiu sad

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *