» » Mokytojų diena
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 3437
  • Autorius: Kristina
  • Data: 8-10-2012, 21:07
8-10-2012, 21:07

Mokytojų diena

Kategorija: Naujienos

Mokytojų dienaMokytojų diena

PENKTADIENIS. Lauke, prie „Biliūnkės“, net už durų girdisi tranki muzika, pastebėti mokiniai, nešini gėlėm ar „bambonkėm“... Mokyklos kiemely mašiniukų daugiau nei bet kokią kitą dieną, o dvyliktokai iš spintų išsitraukę pačius puošniausius ir gražiausius drabužius, kelia šurmulį mokykloje. Žinot kokia viso to priežastis? Ogi MOKYTOJŲ DIENA! Mokinukams tai ne tik džiaugsmingasis penktadienis, bet ir, ko gero, viena mėgstamiausių švenčių gimnazijoj, o abiturientams – puiki galimybė pabūti mokytojo kailyje.

Kaip jau minėjau, „Biliūnkėj“ veiksmo netrūko – linksmos pertraukos, džiuginanti kiekvieno šypsenėlė, spūstys koridoriuose (kiekvienas nori duot bučkį savo auklytei) ir tradicija per kiekvieną mokyklos šventę tapęs – koncertas. Mylimus mokytojus džiugino ne tik gimnazijos choristai, bet ir nuotaikingi liaudies šokiai ( kolektyvo gretas papildė vienuoliktokai iš kitų gimnazijų – valio jiems!) , dainos, „pramoginščikų“ programėlės. Nepamiršome ir dovanų – mažasis parlamentas nudžiugino mūsų mieluosius skirtukais, o didysis parlamentas didžiavosi sienlaikraščiu „Biliūnija“, kurį skaitydami mokytojai pasigamino C vitamino visiems mokslo metams! Abiturientų „dovanėlė“ taipogi buvo labai pikantiška – mokytojams, tarsi kokiuose „Grammy“ apdovanojimuose, buvo teikiamos nominacijos. Metų frazės nominacijoje nugalėjo Tamara Božok – nuodėmė būtų nežinoti jos auksinių frazių ( „Kas nespėja, tas atsilieka“ ar „Nebūkit gesintuvais!“) . Stiliaus ikona, be konkurencijos, tapo Ona Jakimavičienė, mokyklos vertybe – Gintaras Ražanskas, Ina Gailiūnienė – mūsų aktyvistė, o „ščiriausia“ mokytoja – visų mylima Virgutė Žalatkovienė.

Naująją mokyklos direktorę Rusnę Povilaitytę jaunieji renginio vėdėjai Žygimantas ir Patricija užbombardavo klausimais, su kuriais ji puikiai susitvarkė, kaip ir pridera direktorei. Tačiau nepamiršome ir mylimos gimnazijos direktorės Reginutės – būtent ji savo kalba padovanojo mums minutėlę rimties.

Po neįprastos dvyliktokams, džiaugsmo kupinos mokytojams ir linksmybių pilnos mokiniams dienos saulutė traukte traukė pasimėgauti šilta rudenio diena. Vieni galbūt puolė į namus, kiti skubėjo šventiškai paminėti mokytojų dienos, o naujieji mokytojai, ko gero, nenorėjo nieko kito, tik atsipūsti po sunkios darbo dienos... Kas ten žino, gal kažkuriam ši diena padėjo apsispręsti, kuo būti ateityje?...Simona Misiūnaitė
скачать dle 10.3фильмы бесплатно
<
bachuriuks

8 Spalio 2012 21:14

Informacija apie komentarą
  • Naujienos: 0
  • Komentarai: 0
Simute, kietas straipsniukas :) Šaunuolė!
<
va

9 Spalio 2012 15:16

Informacija apie komentarą
  • Naujienos: 0
  • Komentarai: 0
Smagiai, smagiai :)
<
Aušra

10 Spalio 2012 09:40

Informacija apie komentarą
  • Naujienos: 0
  • Komentarai: 0
Ačiū už šventę ir už tai, kad mano gyvenimas turi prasmę, nes mokykla visada buvo man ypatinga vieta visomis prasmėmis. Labai myliu savo darbą,esu žiauriai dėkinga mokiniams, kai jie tyliai supranta, kada esu pavargus arba gražiai, neįžeisdami ir nesijuokdami, pataiso mano klaidas,kada tiesiog būna kartu, kai to reikia. Tačiau didžiausia dovana visais laikais buvo, yra ir bus nors keletas spindinčių akių klasėj... Ačiū Jums už viską smile

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *