» » Turime naują Prezidentę!
Informacija apie naujieną
 • Peržiūrėjo: 3014
 • Autorius: Gražvydas
 • Data: 18-12-2013, 16:30
18-12-2013, 16:30

Turime naują Prezidentę!

Kategorija: Parlamento naujienos

Šiandien pasibaigė visą mėnesį trukusi mokyklos mokinių prezidento rinkimų karštinė Jono Biliūno gimnazijoje. Jau Lapkričio mėnesio pabaigoje, visa mokykla buvo užspaminta plakatais, kurie skatino mokinius nebijoti ir kandidatuoti į jau spėjusį atšalti mokinių prezidento postą.

Vos tik atsiradę kandidatai puolė rinkti parašų. Tiesa, kandidatų iš tiesų net ir nebuvo, turėjome tris kandidates. Tai Eglė Nefaitė, Edita Tidikytė bei Brigita Ramanauskaitė. Surinkus parašus ir juos teisėtai pristačius pačiai nuostabiausiai rinkimų komisijai, buvo suorganizuotas trumpas kandidačių prisistatymas, o kiek vėliau ir debatai, per kuriuos kiekviena kandidatė žadėjo vis kitokius dalykus.
Eglė Nefaitė žadėjo policijos reidus, kad būtų sugaudyti visi rūkantieji.
Edita Tidikytė žadėjo bendradarbiavimą tarp visų trijų mokyklų (visai pamiršo apie Anykščių aukštąją mokyklą).
Brigita Ramanauskaitė žadėjo daug garso ir daug šviesų ir daug balių ir dar daugiau tūsų.

Labai atidžiai išklausę kiekvienos kandidatės pažadus, Jono Biliūno gimnazijos moksleiviai bei mokytojai, kompetentingai bei atsakingai įvertinę jiems siūlomas geroves, šiandien suskubo balsuoti. Jau po dviejų pamokų pirmo aukšto fojė sėdėjo nuostabiausia rinkimų komisija ir laukė noru balsuoti skubančių tiek mokinių, tiek mokytojų. Tenka pripažinti, kad moksleiviai nepasižymėjo ypatingu aktyvumu balsuojant, nu bet mokytojai tai visai... Iš 66 mokytojų balsavo tik 22, o kiekvieną pertrauką praeidavo pro balsavimo urną su Lietuvos Respublikos herbu, žvilgtelėdavo į ją ir tiek.

Nepaisant visų aplinkybių, nuostabioji rinkimų komisija po penkių pamokų susirinko į pilietiškomis iniciatyvomis dvelkiantį kabinetą, kurio numeris yra 35. Ten taip pat dirba pilietiškumu dvelkianti istorijos ir politologijos ekspertė Jūratė Musteikienė, kuri prisidėjo prie nuostabiosios rinkimų komisijos. Visi komisijos nariai su pagarba atvėrė balsavimo urną ir kibo į darbą. Patikrino visos lapelius, kelis kartus juos peržiūrėjo, kelis kartus perskaičiavo balsus, viską suprotokolavo ir suskubo paskelbti naujosios mokyklos mokinių prezidentės per radiją.

Ir štai stulbinantys rezultatai:
Eglė Nefaitė surinko 49 balsus;
Edita Tidikytė surinko 103 balsus;
Brigita Ramanauskaitė surinko 170 balsų.
Giedrius Jurkštas surinko 2 balsus.

Tiesa, Giedrius Jurkštas nekandidatavo, bet net ir tokioms aplinkybėms esant, jis sugebėjo išlikti solidus bei surinkti tuos 2 balsus.
Siunčiame didžiausius sveikinimus naujajai mokyklos mokinių prezidentei Brigitai Ramanauskaitei. Laukiame inauguracinio tūso, kurį ji mums žadėjo. Tikimės daug šviesų ir daug garso!


Turime naują Prezidentę! Turime naują Prezidentę! Turime naują Prezidentę!
Turime naują Prezidentę! Turime naują Prezidentę! Turime naują Prezidentę!

скачать dle 10.3фильмы бесплатно
<
Gvatemalos Irklas

18 Gruodžio 2013 17:55

Informacija apie komentarą
 • Naujienos: 0
 • Komentarai: 0
Mano laikais biuletenių dėžė buvo keliasdešimt kartų didesnė ir ne kartoninė. Reformos visai mokyklas nustekeno. O šiaip sveikinimai Giedriui!
<
Noretumet

18 Gruodžio 2013 22:24

Informacija apie komentarą
 • Naujienos: 0
 • Komentarai: 0
* Bus tikrai įdomu pažiūrėti kaip Eglė Nefaitė gaudys rūkančius- ot bus vaizdų!
* Brigita Ramanauskaitė žada vakarėlius, gal pati ir rengs? Kaip bebūtų mokykla yra mokslui, o papomokinė veikla su tuo nesusijusi.
* Edita Tidikytė turi tikrai gražų tikslą, tikėkimės, kad ji taps prezidente ir įgyvendins tai, ką žada. :)
<
CHA

19 Gruodžio 2013 13:33

Informacija apie komentarą
 • Naujienos: 0
 • Komentarai: 0
Tai Nefaite ka,butu save gaudzius?:D
<
to noretumet

19 Gruodžio 2013 14:01

Informacija apie komentarą
 • Naujienos: 0
 • Komentarai: 0
Na, visoje Brigitos kalboje buvo daug pasakyta apie mokykla, tikslus,susijusius su ja, o ne tik apie vakarelius. Zinoma, ne visi supranta ir humora. Kaip sakoma-girdime tik tai, ka norime girdeti.

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *