» » Dvyliktas Biliūnkalnio laiptelis: Andrius
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 1547
  • Autorius: Laura
  • Data: 16-05-2016, 22:33
16-05-2016, 22:33

Dvyliktas Biliūnkalnio laiptelis: Andrius

Kategorija: Naujienos / Parlamento naujienos

Dvyliktas Biliūnkalnio laiptelis: Andrius
Papasakok apie save.
Na ką jau čia ir bepapasakosi. Esu paprastas žmogus… Kaip ir kiekvienas, turiu savo svajonių. Žinau, ko noriu ir kaip noriu gyventi ateity. Esu linksmų plaučių žmogus,nors kartais ne… Kartais būnu šalto ir kritiško proto. Manau, esu pareigingas ir sąžiningas. Kitas reikalas – ką apie mane galvoja kiti? Dėl šito beveik nesirūpinu, esu laisvas ir savo nuomonę turintis žmogus.

Girdėjau, tu groji gitara? Ar lankei muzikos mokyklą, ar mokeisi savarankiškai? Kiek laiko užtruko išmokti groti gitara bei koks naujausias kūrinys, kurį išmokai?
Groju. Gitara pradėjau mokytis groti 9 klasėje, aišku, nelankiau muzikos mokyklos, nes tam nebuvo palankių galimybių, užtat mokiausi gitaristų būrelyje pagrindinėje mokykloje. Po to, kai atėjau į gimnaziją, bandžiau mokytis savarankiškai, tobulinti įgytus pradmenis ir ieškoti naujų išbandymų. Išmokau gitara groti gal per beveik 2 metus . Tiesą sakant, nesu gerai išmokęs ja grot (juokiasi) Groju tik iš išmoktų akordų, galima sakyti, kad dar nesu sugrojęs rimto kūrinio. Iš tiesų, pastaruoju metu vis rečiau groju, dabar toks laikas, kai daugiausiai dėmesio turiu skirti mokslams.

Ar pats rašai dainas? Jei taip, apie ką jos? Kas tavo įkvėpimo šaltinis?
Kiekvienas muzikalus žmogus privalo bent kažką atiduoti nuo savęs. Taip ir aš. Kuriu jau gal apie 5 metus, tiksliau sakant, kai pajutau, kad galvoje susikaupė per daug minčių, nuo tada, kai pradėjau groti gitara. Taip ir gimė kūryba. Nuo to laiko dažnai kažką rašiausi į užrašinę arba į telefoną: kas šauna į galvą, ką išgirstu gatvėje ar per televiziją, gal koks draugas pasakė kokią frazę, nesvarbu – visa tai tampa savotiška mišraine iš kurios galiu kažką lipdyti. Parašydavau kokią dainą per dieną. Po kažkiek laiko pradėjau daugiau dėmesio skirti rimtai kūrybai, kuriai reikėjo mėnesio ar kelių, kad gautųsi viena daina. Paskui procesas vis ilgėjo. Dabar galiu sakyti, kad tai yra mano hobis. Turiu ir lietuvių, ir anglų kalba rašytų dainų, bet žinoma, nesu patyręs anglistas, todėl laisvalaikiu bandau jas dar koreguoti. Kitas nuviliantis dalykas yra tas, kad dainos neturi konkrečios melodijos (išskyrus kelias), tačiau aš dar nenuleidžiu rankų ir vyliuosi baigęs mokyklą kibti į darbus. Pastaruoju metu sumažinau apsukas, nes dabar svarbesni yra mokslai. Apie ką mano dainos? Apie viską. Nevengiu politikos, jausmų ar kitokių temų, stebiu pasaulinę muziką ir vyraujančias tendencijas . Svarbiausia ką turi daryti kurdamas dainą – ją jausti. Daugiausiai kuriu moteriškam balsui, ne sau (juokiasi). Kas mane įkvepia tam? Kaip jau ir minėjau – viskas, kas vyksta šiame pasaulyje. Galbūt didesnį paskatinimą patyriau kažkada išgirdęs vieno anglų elektroninės šokių muzikos DJ muzikos, matyt nuo tada meilė muzikai ir ateities siejimas su ja sustiprėjo. Taip ir gyvenu puoselėdamas viltį ateity įkurti savo muzikos įrašų studiją. O ar man pavyks realizuoti save – priklauso nuo daug faktorių.

Ką žadi veikti baigęs mokyklą?
Studijuoti. Laisvu laiku galbūt dirbsiu, gal pagaliau skirsiu laiko gitarai… ir dvasiniam prasivalymui (nusišypso). Norėtųsi pakeisti savo gyvenimo tempą, nes pastaruoju metu jis labiau įtemptas. Galbūt pradėsiu kažką naujo, gal senus projektus užbaigsiu.

Kokie dalykai geriausiai sekasi?
Jeigu klausi apie pamokas, tai nesu išrankus. Stengiuosi visur neatsilikti.

Kas tau yra tobulas gyvenimas?
Tai toks gyvenimas, kai esi laimingas, kai nekreipi dėmesio į nereikalingas smulkmenas ir džiaugiesi tuom, ką turi. Kai įsimyli, kai nežinai, kai sieki ko nori, kai iš per didelio egoizmo ima rūpėti kiti žmonės. Kai parklumpi, keliesi ir vėl klumpi… Bet vis tiek, tai tavo gyvenimas, kad ir koks jis bebūtų suš****s. Galiausiai, pasenęs galėsi pasakyti, jog padarei viską, kad gyvenimas būtų tobulas.

Ar sunku dvyliktoje klasėje?
Sunkiau nei 11-toje. Bet tam yra priežastys. Kas nesimoko, tam ir nesunku, o kam svarbi sava ateitis, tas ir mokysis sunkiau, ir norės, kad būtų sunku. Žinoma, ne visada mokymasis priklauso nuo mūsų norų. Nepamirškime mokytojų, kurie galbūt nors ir 100 kartų perpildė savo kantrybės taures, bet vis tiek rūpinasi ir tiki mumis. Kitiems svarbi tėvų pozicija, tretiems dar kitokios jėgos. Kiekvieno nuomonė skirtinga.

Koks tavo gyvenimo šūkis?
To live the life that I will always remember (gyventi gyvenimą taip, kad jį atsiminčiau).

Retai matau tave kažkur dalyvaujant mokyklos renginiuose. Kodėl? Ar tau tai nepatinka ar yra kita priežastis?
Kai reikia – dalyvauju, kai nereikia – nedalyvauju. Iš tikrųjų, nesu ryški asmenybė, o juk visi žinot, kad akį labiau traukia daugiau pasireiškiantys, kitaip sakant – elitas, o aš matyt nesu garbėtroška.

Įsimintiniausias įvykis biliūnkėje?
Tiksliai negaliu pasakyti, nes kažkaip jų dar neskirsčiau pagal reikšmę. Man dviejų metų čia buvo mažoka, todėl dar nespėjau pasižymėti vandalizmu ar bent jau būti kažkieno išlinksniuotas (juokiasi).

Ko palinkėtum būsimiems dvyliktokams?
Siekti užsibrėžtų tikslų. Drąsos. Visada gerai išsimiegoti. Ir pirmiausia viską pradėti nuo savęs.

Užbaik:
Mokykla – antri namai, kuriuose tobulėjame, susipažįstame su naujais žmonėmis
Aš pasaulyje – vienas iš apytiksliai 7,3 milijardų žmonių tik su man būdingu charakteriu ir mąstymu.
Svajonės – kažkas, ko labai trokštame turėti arba kuo nors būti, bet visa tai priklauso nuo to, kiek padarome siekdami jų realizavimo.Severina Šeštokaitė
скачать dle 10.3фильмы бесплатно
<
jey

16 Geg. 2016 22:39

Informacija apie komentarą
  • Naujienos: 0
  • Komentarai: 0
Šaunuolis vaikinukas, kad turi didelių svajonių! Sėkmės jų siekiant ir niekada nenuleisk rankų, juk svajonės ir stumia mus gyventi toliau :D
<
Jap

17 Geg. 2016 21:19

Informacija apie komentarą
  • Naujienos: 0
  • Komentarai: 0
Nu, nu... Svajonės svajonėmis, bet be pastangų ir darbo kažkaip tai jos neišsipildo:DDD
<
tu

17 Geg. 2016 22:57

Informacija apie komentarą
  • Naujienos: 0
  • Komentarai: 0
Eva, žinau kad čia tu :D Žinok, ne visi ponais gimstame.

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *