» » Apie sveiką gyvenseną iš moksleivės lūpų
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 2836
  • Autorius: Simona
  • Data: 27-09-2013, 20:01
27-09-2013, 20:01

Apie sveiką gyvenseną iš moksleivės lūpų

Kategorija: Saviraiškos erdvė

Na, trumpai pristatyk save „Biliūnkės“ skaitytojams.

Aš esu Gustė, šiais mokslo metais atkeliavau į JBG, III gimnazijos klasę, iš Antano Baranausko vidurinės mokyklos ir kol kas vis dar bandau pritapti prie Jūsų gimnazijos bendruomenės. Domiuosi raiškiuoju skaitymu, mokykloje nepraleidžiu progos sudalyvauti renginiuose, daug laiko praleidžiu sporto salėje - esu užimta, bet be viso to taip pat rašau tinklaraštį.


Įdomu, kokia Tavo tinklaraščio tema ir kas Tave paskatino jį rašyti?

Mano tinklaraščio pagrindinė tema - sveika gyvensena ir sportas. Kas paskatino rašyti? Nuo mažens buvau nesveiko gyvenimo būdo šalininkė ir visada buvau prieš sportą ar suderintą mitybą, mėgau tinginiauti ir valgyti viską, kas skanu, bet , deja, nelabai sveika. Tai atsiliepė mano sveikatai ir figūrai, todėl, kardinaliai pakeitusi gyvenimo būdą, savo aplinkoje atradau labai daug žmonių, besidominčių kaip aš tai įgyvendinau, kas mane motyvavo ir panašiai . Iš to supratau, kad žmonėms trūksta informacijos apie tai, kaip reiktų savimi rūpintis, kaip maitintis, kad būtų sveiki. Taip kilo tinklaraščio idėja.
Papasakok daugiau apie savo tinklaraštį.
Tinklaraštį pradėjau rašyti 2012 metų spalį, nuo to laiko jis peržiūrėtas beveik 50 000 kartų, tai ir motyvuoja mane tęsti jo pildymą. Stengiuosi kas kiek laiko jį atnaujinti. Mano manymu, jis yra išskirtinis tuo, jog beveik visada remiuosi sava patirtimi, o ne mintimis, kurios išties yra tik mitai. Viską iš pražių išbandau pati, tik vėliau dalinuosi su skaitytojais. Galiu teigti, kad mano tinklaraštis labiau orentuotas į moteriškąją lytį, bet vaikinai taip pat gali pasisemti šiek tiek žinių. Stengiuosi daugiau motyvuoti nei drausminti ar sakyti, kas galima, o kas ne. Kadangi vienas svarbiausių dalykų yra nusiteikimas ir požiūris į save, nuolat primenu skaitytojams, kaip svarbu save mylėti. Dažnai manęs klausia, kaip galiu tiek daug rašyti ta pačia tema, kurią, rodos, visi gerai žino. Tačiau mano patirtis rodo, kad vis dėlto labai daug ko ir nežinome ir darome klaidų. Tokių esu padariusi ir aš, tad būtent savo tinkaraštyje rašydama apie jas, stengiuosi apsaugoti kitus nuo jų.


Suprantama, kad tokios informacijos įgyti daug geriau iš pažįstamų žmonių rato, o juo labiau iš bendraamžių. Papasakok apie sportą, ką galėtum patarti bendraamžiams, kurie nori ne tik numesti svorio, bet propoguoti sveiką gyvenseną, kas šiais laikais tampa vis populiariau.

Manau, šiais laikais retas paauglys renkasi sveiką gyvenseną ir eina į sporto klubus. Kita vertus, tarp kai kurių žmonių, tai tapo šiokia tokia "mada", kas, be abejo, veda į gerą. Visų pirma, pasirinkta sporto šaka turi tenkinti žmogaus pomėgius ir galimybes. Pavyzdžiui, mano draugė nekenčia bėgioti ar vaikščioti. Ji mieliau sėda ant dviračio. Puiku! Juk negalima visiem patarti : "Eikite bėgioti ir būsite sveiki bei laimingi. " Žmogus nesijaus laimingas, jei jis užsiima nemėgstama veikla. Todėl, mano patarimas, visų pirma, atrasti save ir savo pomėgius, bandyti skirtingas aktyvias veiklas ir tokiu būdu atsipalaiduoti bei tapti sveikesniu žmogumi.


Koks Tavo sportavimo grafikas?
Daugelis mano pažįstamų sako : Kaip Tu viską spėji, aš visiškai neturiu laiko..." Tie, kurie mano, kad sportas atima labai daug, klysta. Tai tikrai paprasčiau nei atrodo – užteks 30 minučių sporto tris kartus per savaitę, kad pasijustum geriau.


Tikėkimės, kad Tavo pasakojimas motyvuos daugybę žmonių, ir kad sveika gyvensena ir sportas padės jiems įgyvendinti savus tikslus, kaip kad padėjo Tau! Linkiu neapleisti savų pomėgių ir tęsti mėgiamą veiklą. Sėkmės!


Norintiems pasisemti žinių ar idėjų : būtinai apsilankykite Gustės tinklaraštyje!
Gustės tinklaraštis čia!

Apie sveiką gyvenseną iš moksleivės lūpųскачать dle 10.3фильмы бесплатно

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *
Reddit Video Downloader Coloring Pages

Gairės

Naujienų archyvas

Rugsėjis 2023 (2)
Birželis 2023 (3)
Gegužė 2023 (2)
Kovas 2023 (1)
Vasaris 2023 (1)
Gruodis 2022 (1)
^