» » "1 kūrinio galerijoje" Rimantės Ražinskaitės darbas
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 2656
  • Autorius: Gražvydas
  • Data: 11-03-2013, 13:23
11-03-2013, 13:23

"1 kūrinio galerijoje" Rimantės Ražinskaitės darbas

Kategorija: Saviraiškos erdvė

Vasario 15 dieną „1 kūrinio galeriją“ papildė naujas, iškirtinis darbas. Juo mus pasidžiaugti pakvietė IIIb klasės mokinė Rimantė Ražinskaitė. Gimnazistė mums pristatė skaitmeninį meną. Tokio tipo darbas galeriją puošia pirmą kartą, todėl Rimantė sulaukė didelio publikos dėmesio ir kaip niekad daug klausimų.

„Kompiuteriu pradėjau piešti gal prieš du ar tris metus. Iš pradžių nebuvo taip lengva, nes paprastas figūras lengviau pavaizduoti su pieštuku, o ne planšetės „plunksna“. Vėliau pripratau prie skaitmeninio meno ir dabar daug dažniau piešiu žiūrėdama į ekraną nei į lapą. Įvairios programos tau gali suteikti daugiau galimybių, tik aišku, reikia mokėti jomis naudotis. Vienas dalykas, kuris turbūt ir lėmė mano pasirinkimą tarp tradicinės ir skaitmeninės medijos yra tai, kad piešiant kompiuteriu daug lengviau pataisyti klaidas. Nereikia bijoti, kad trintukas sugadins popieriaus lapą ar kad prikrausi tokį didelį dažų sluoksnį, jog namą iš jo paskui galėsi statyti. Tačiau kadangi žinau, kad galiu kūrinį pataisyti ir pagerinti, praleidžiu prie jo daugiau laiko, nei įprasta. Taigi negaliu sakyti, jog piešti kompiuteriu yra lengviau. Labai bijojau, kad kažkas gali pamanyti, kad visą darbą jis padaro už tave, bet turbūt nei vienas, kuris su informacinėm technologijom yra susipažinęs taip nesakytų.“ – pasakojo gimnazistė.

O kūrinio įdėja Rimantė apibūdina trumpai ir aiškiai:
„Norėjau pavaizduoti žmogų kuris mąsto. Norėjau parodyti jo mintis, jausmus, svajones ir idėjas.“

Rimantė - šiltas, paprastas ir labai nuoširdus žmogus. Net negaliu pasakyti kada paskutinį kartą mačiau ją susiraukusią ar piktą. Kartais pagalvoju, kad Rimantė nemoka pykti ar liūdėti.
Šis darbas atskeidžia kitą merginos pusę – palaptinga, tokią kurią geriausiai pažįsta ji pati.

"1 kūrinio galerijoje" Rimantės Ražinskaitės darbasскачать dle 10.3фильмы бесплатно
<
Mariola

18 Geg. 2014 14:36

Informacija apie komentarą
  • Naujienos: 0
  • Komentarai: 0
Do you have one seriously pink feittd sheet now? I found one of my FAVOURITE running socks stuffed in the hood one one of hubs' shirts recently. It had been missing FOREVER!

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *
Téléchargeur de vidéos YouTube story saver Telecharger Video Instagram

Gairės

Naujienų archyvas

Rugsėjis 2023 (2)
Birželis 2023 (3)
Gegužė 2023 (2)
Kovas 2023 (1)
Vasaris 2023 (1)
Gruodis 2022 (1)
^