» » Požiūris. Nejau mokyklai nebereikia sporto?
Informacija apie naujieną
 • Peržiūrėjo: 1551
 • Autorius: Šarūnas
 • Data: 19-09-2017, 18:47
19-09-2017, 18:47

Požiūris. Nejau mokyklai nebereikia sporto?

Kategorija: Požiūris

Požiūris. Nejau mokyklai nebereikia sporto?Pristatome naują biliunke.lt rubriką „Požiūris“. Čia mokiniai gali iškelti jiems aktualias problemas gimnazijoje ir siūlyti savo sprendimo būdus. Kviečiame diskutuoti!

Šiais mokslo metais mūsų gimnazijoje sportas atsidūrė kritinėje situacijoje – mokyklos šiandienos ir ateities vizijoje beveik visą dėmesį susišluoja tikslieji ir gamtos mokslai, o visa kita, matyt, yra nesvarbu ir galbūt vadinama „nerimtais dalykais“. Socialiniai mokslai „kažkaip laikosi“ ir taip bus visada. O sportui kasmet skiriama vis mažiau dėmesio – šiemet mokykloje nėra nė vieno sporto būrelio. Atsižvelgdamas į Lietuvoje esančias tendencijas, galvojau, kad biliūniečių pergalė „Juventus“ krepšinio lygoje pakels sporto lygį mokykloje. Gaila, bet taip neįvyko. Todėl kyla klausimas, ar mokykla yra vien tam, kad daug laiko praleistume spręsdami įvairius uždavinius ir eidami į erdvėlaivius? Sportas yra lygiai toks pat svarbus dalykas, kaip matematika ir kiti mokslai. Juk sportas – sveikata, o be sveikatos nebus ir gerų mokslo pažymių.

Vainius Kalinauskas, IIIe


Tau ne vis vien mokykloje vyraujančios problemos? Nori išreikšti savo nuomonę ir būti išklausytas? Rašyk savo nuomonę rubrikai „Požiūris“ ir diskutuok!
Savo rašinius/pastraipas/esė siųsk https://www.facebook.com/Biliunke/ arba biliunke.lt@gmail.com ir mes paskelbsime Tavo perspektyvą.
скачать dle 10.3фильмы бесплатно
<
Nežinau...

19 Rugsėjo 2017 18:55

Informacija apie komentarą
 • Naujienos: 0
 • Komentarai: 0
Nežinau, mano nuomone tai R. Šližys buria naują anykštėnų komandą krepšiniui, yra "Upela" kolektyvas mokykloj, sporto centrai... Sočiai fellow
<
Amilijus

19 Rugsėjo 2017 19:02

Informacija apie komentarą
 • Naujienos: 0
 • Komentarai: 0
Vainius mldc, gerbiu.
<
Konradas

19 Rugsėjo 2017 23:17

Informacija apie komentarą
 • Naujienos: 17
 • Komentarai: 3
Šiais mokslo metais mūsų gimnazijoje sportas atsidūrė kritinėje situacijoje
1. Pala, pala, naujas stadionas nuolatos naudojamas; jau čia sutrikau. Be to, kuo skiriasi šiemetinė sporto situacija nuo praeitų metų?

šiemet mokykloje nėra nė vieno sporto būrelio
2. Yra. Aktų salėje vyksta du šokio būreliai, sporto salėje vyksta krepšinio treniruotės. Be to, sporto centras siūlo teniso, imtynių, slidinėjimo ir kitas treniruotes. Nenorėk, kad viskas vyktų mokykloje. Juk sportas - sveikata, nesunku paeit 100 metrų.

beveik visą dėmesį susišluoja tikslieji ir gamtos mokslai, o visa kita, matyt, yra nesvarbu ir galbūt vadinama „nerimtais dalykais"

3. Tvarkaraščio dalykai yra individualiai išsirenkami - kiekvienas turi laisvę fokusuotis į tiksliuosius ar socialinius, ar humanitarinius mokslus. Natūralu, jog tiksliesiems mokslams skiriama daugiau dėmesio - mūsų gyvenimai tobulėja matematikų, gydytojų, programuotojų ir inžinierių dėka, o ne dėl papildomos sporto pamokos. Aišku, režisieriai, teisininkai ir vadybininkai irgi yra svarbūs, bet jų darbo rinkoje yra perteklius. Tad gal logiška, jog vieni dalykai būtų "rimtesniais", kaip tu sakai?
 
Labanakt
<
Amilijus

20 Rugsėjo 2017 16:28

Informacija apie komentarą
 • Naujienos: 0
 • Komentarai: 0
Konradas mldc, gerbiu.
<
A.

24 Rugsėjo 2017 14:59

Informacija apie komentarą
 • Naujienos: 0
 • Komentarai: 0
"Sportui kasmet skiriama vis mažiau dėmesio" - Su šiuo teiginiu sutinku, tačiau nereikia teisintis, kad neužtenka mokykloje esančių burelių.Kiekvienais metais lieka tos pačios sporto šakos, šiemet netgi atsirado dar vienas papildomas būrelis - tenisas.Sporto šakų yra pakankamai, viskas vietoje, mokestis už treniruotes tikrai nedidelis, lyginant su didmiesčiais.Taip pat mokykla organizuoja įvairius turnyrus ir varžybas,skatina mokinius sportuoti. Manau visos salygos sportui yra tikrai geros, tik labai trūksta mokinių kurie tuo užsiimtų ir domėtūsi.
 Gryžkime į tuos laikus kai nebuvo interneto,išmaniųjų telefonų ir kompiuterių.Juk tais laikais sportas užėmė aukščiausią vietą.Visi tik iš namų ištrūkt norėdavo,salės per sporto renginius ar varžybas buvo pilnos..O dabar koks vaizdas? Dauguma sportą iškeičia į kompiuterius, kūno kultūros pamokas lanko vos kelis kartus per mėnesį, kad tik atsiskaitytų pratimus arba tiesiog nueina lengviausiu keliu ir paprašo savo gydytojo, kad atleistų nuo pamokų  wink Dėja, ši karta kitokia, su kiekviena išėjusia laida taip pat kasmet mažės ir sportininkų skaičius.

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *

Gairės

Naujienų archyvas

Balandis 2022 (2)
Kovas 2022 (2)
Vasaris 2022 (2)
Sausis 2022 (5)
Gruodis 2021 (2)
Spalis 2021 (2)
^