» » Laimėk įspūdingus prizus Google mokslo mugėje!
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 1539
  • Autorius: Justas
  • Data: 16-03-2014, 18:27
16-03-2014, 18:27

Laimėk įspūdingus prizus Google mokslo mugėje!

Kategorija: Konkursai

Laimėk įspūdingus prizus Google mokslo mugėje!Google, bendradarbiaudama su National Geographic, LEGO, Scientific American, Virgin Galactic ir kitomis švietimu besirūpinančiomis organizacijomis, skelbia Google mokslo mugę 2014. Tai yra internete vykstantis konkursas, skirtas visiems jauniesiems mokslininkams nuo 13 iki 18 metų.

Konkurse gali dalyvauti pateikdamas savo paties sukurtą įdomų, kūrybišką projektą apie tai, kas yra svarbu šiandienos pasaulyje. Dalyvauti gali vienas arba su komanda, kurią gali sudaryti daugiausiai 3 žmonės. Projektą gali rašyti pasirinkęs vieną iš šių temų:

Kompiuterių mokslas ir matematika;
Žemė ir aplinkosaugos problemos;
Socialiniai ir elgesenos mokslai;
Flora ir fauna;
Išradimai ir inovacijos;
Fizika;
Biologija;
Chemija;
Maisto mokslas;
Elektra ir elektronika.


Jei nori dalyvauti, pirmiausiai tau reikia turėti Google paskyrą, tuomet užsiregistruok čia kaip dalyvis, komandos lyderis arba komandos narys. Paraiškoje reikia trumpai aprašyti projektą (objektas, tikslai, įgyvendinimo procesas ir pan.) ir pridėti video filmuką (ne ilgesnį nei 2 minutės) arba skaidres (daugiausiai 20 skaidrių). Paraiška pildoma anglų, vokiečių, italų, ispanų, prancūzų, arabų, hebrajų, lenkų, japonų, rusų, turkų, portugalų, korėjiečių arba kinų kalba. Tais atvejais, kai paraiška pildoma bet kuria kita kalba, turi būti užtikrintas ir vertimas į anglų kalbą.
Kiekviename regione bus išrinkta 90 laimėtojų, iš kurių paaiškės 15, kurie skris į Kaliforniją, JAV. Jiems bus suteikta galimybė rungtis dėl 3 geriausiųjų finalistų vardo. Finalistai bus renkami trijose amžiaus kategorijose:

13-14;
15-16;
17-18.

Vienas iš trijų finalistų bus paskelbtas didžiojo prizo laimėtoju.
Kokie prizai laukia tavęs? Didžiojo prizo laimėtojas gaus 90 tūkst. JAV dolerių. O tiksliau:
Nacionalinės geografijos ekspediciją į Galapagų salas;
Google skiriamą stipendiją;
Galimybę įgyti praktikos LEGO Education / National Geographic / Google biuruose;
LEGO skiriamą asmeninį prizą;
Skaitmeninę prieigą visai mokyklai prie Amerikos mokslinio archyvo;
Patirtį Virgin Galactic biure.
Kiti prizininkai gaus stipendijas ir tokius prizus:

Veikiantis mokslas:apdovanojamas projektas, praktiniu būdu pakeitęs ar išsprendęs aplinkos, sveikatos arba išteklių problemas;

Švenčiame mokyklą: piniginiais prizais bus apdovanoti prie nugalėtojų projektų ženkliai prisidėję mokytojai;

Vietinis apdovanojimas: skirtas tiems projektams, kurie pirmojo įvertinimo metu buvo pastebėti kaip labai geri ir kurie vietos lygmeniu yra tikrai svarbūs.

Nugalėtojams Google įteiks po 1 tūkst. JAV dolerių, kuriais bus skatinama toliau įgyvendinti savo projektus;
Kompiuterių mokslo apdovanojimas: skirtas projektui, kuris turi potencialo pakeisti pasaulį savo išskirtiniu ir inovatyviu darbu šioje srityje. Nugalėtojui Google padovanos 25 tūkst. JAV dolerių, kurie bus skirti projekto įgyvendinimui, taip pat visus metus bus projekto stebėtoja;
Balsuojančių pasirinkimas: šį apdovanojimą skirs publika. Nugalėtojui Google padovanos 10 tūkst. JAV dolerių, kad projektas taptų realybe.
Projektus galima pateikti iki 2014 m. gegužės 12 d.
Daugiau informacijos rasi čia.скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *