» » Išvyka į Utenos gyvūnų prieglaudą
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 332
  • Autorius: Armanda
  • Data: 18-10-2020, 12:00
18-10-2020, 12:00

Išvyka į Utenos gyvūnų prieglaudą

Kategorija: Naujienos

Išvyka į Utenos gyvūnų prieglaudąSpalio 6 d. mes, gimnazistai ir parlamento nariai, aplankėme Utenos rajono gyvūnų prieglaudą ir atlikome labai nuoširdų bei reikalingą darbą. Atsižvelgdami į situaciją Lietuvoje, nusprendėme, kad privalome padėti likimo nuskriaustiems keturkojams ir juos nudžiuginti savo apsilankymu.

Atvykę į prieglaudą gyvūnėlių akyse pamatėme norą draugauti ir begalinį džiaugsmą, kuris privertė mūsų širdis suvirpėti. Iš pradžių apsilankėme pas kačiukus: pažaidėme su jais, paglostėme ir apipylėme meile. Šie maži padarėliai blaškomi likimo buvo labai išsigandę, tačiau pajutę, kad niekas jų neskriaus leidosi glostomi.

Kadangi prieglauda globoja ne tik kates, nepamiršome ir šuniukų. Prieglaudos direktorė davė mums juos pavedžioti. Kiekvienam šuneliui pasivaikščiojimas reiškia labai daug, tad visi noriai ėjo šalia, leidosi būti vedžiojami ir nesvarbu jis didelis ar mažas, kiekvieno akys spindėjo laime.

Kartais šiems gyvūnėliams reikia tiek nedaug, kad jų liūdną kasdienybę nuspalvintume kitomis spalvomis. Ačiū kiekvienam gimnazistui ir mokytojui prisidėjusiam auka prie gyvūnėlių gyvenimo sąlygų gerinimo. Atskirą padėką norėtume skirti Jono Biliūno gimnazijos bendrabučiui už patalus, kuriuose minkštai ir šiltai galės įsitaisyti visi globojami gražuoliai. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų gerumą love

Išvyka į Utenos gyvūnų prieglaudą Išvyka į Utenos gyvūnų prieglaudąIšvyka į Utenos gyvūnų prieglaudąIšvyka į Utenos gyvūnų prieglaudą
Išvyka į Utenos gyvūnų prieglaudąIšvyka į Utenos gyvūnų prieglaudąскачать dle 10.3фильмы бесплатно

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *