» » „Kuriame Lietuvą“ dalyvių išvyka į Briuselį
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 2414
  • Autorius: Šarūnas
  • Data: 25-02-2018, 16:39
25-02-2018, 16:39

„Kuriame Lietuvą“ dalyvių išvyka į Briuselį

Kategorija: Naujienos

„Kuriame Lietuvą“ dalyvių išvyka į Briuselį Vasario atostogų savaitę būrelis biliūniečių kartu su mokytoja Daiva Kuprioniene praleido kelionėje į Europos Parlamentą. Tai buvo europarlamentaro Petro Auštrevičiaus įsteigtas prizas pilietinių iniciatyvų projekto „Kuriame Lietuvą“ nugalėtojų komandoms.

Mūsų komanda, Karolina Kazlauskaitė, Elidijus Mažvyla, Augustė Verbickaitė, Giedrius Gabrielius Žiukas ir Šarūnas Grigonis, „Baltosios katytės“ projekto kūrėjai, finaliniame renginyje spalio mėnesį užėmė pirmąją vietą. Šio projekto iniciatoriai subūrė daugiau nei 350 anykštėnų, mylinčių beglobius gyvūnėlius, grupę „Facebook‘e“, savanoriavo ir bendradarbiavo su Utenos rajono gyvūnų globos namais, bendravo su rajono meru ir tarybos nariais. Galime pasidžiaugti, kad komandos darbas davė vaisių ir į projektą įsitraukė dar daugiau beglobiams gyvūnams padėti nusiteikusių gimnazistų, neseniai įkurtos ir gyvūnėlių maitinimo aikštelės. Žada įsikurti ir pirmoji mieste gyvūnų mylėtojų bendrija.

Taigi, praėjusį pirmadienį sėdę į „Lietuvos ryto“ komandos autobusą aplankėme ne tik Briuselį, bet ir Vokietijos miestus - Drezdeną, Kelną, Goslarą ir Frankfurtą prie Oderio. Pakeliui į Parlamentą aplankėme Kelno katedrą, Drezdeno Cvingerio rūmus, Dievo Motinos bažnyčią, Goslaro senamiestį ir dar daugybę objektų.
Briuselyje, aplankę žymųjį „besišlapinantį Briuselio berniuką“, paragavę belgiško šokolado ir vaflių, patraukėme į Europos Parlamentą, kur europarlamentaras Petras Auštrevičius papasakojo apie Europos Sąjungos struktūrą bei aprodė labai ilgus šios įstaigos koridorius. Buvome pakviesti į ypatingą Lietuvos šimtmečio minėjimo koncertą, kuriame kalbėjo ir Europos Komisijos prezidentas Žanas Klodas Junkeris, ES parlamento pirmininkas Antonio Tajani bei kiti garbūs politikai.
Kelionė, be džiaugsmo ir geros nuotaikos, padovanojo daug įspūdžių, kuriuos atsiminsime dar ilgai. Tai tik patvirtina, kad verta dalyvauti tokiuose pilietiniuose projektuose bei prisidėti prie dar geresnės Lietuvos jau šiandien.

Dėkojame mokytojoms Jūratei Musteikienei, Daivai Kuprionienei ir visiems prisidėjusiems prie šio projekto.


Projekto filmukas:


„Kuriame Lietuvą“ dalyvių išvyka į Briuselį
„Kuriame Lietuvą“ dalyvių išvyka į Briuselį
„Kuriame Lietuvą“ dalyvių išvyka į Briuselį
„Kuriame Lietuvą“ dalyvių išvyka į Briuselį
„Kuriame Lietuvą“ dalyvių išvyka į Briuselįскачать dle 10.3фильмы бесплатно
<
Kristijonas

25 Vasario 2018 21:46

Informacija apie komentarą
  • Naujienos: 0
  • Komentarai: 0
A jazau kakie faini visi!!! Ir da ateitį kūria... ni pamyslit, kad takių lobių da ir yr
<
Kazys

25 Vasario 2018 22:28

Informacija apie komentarą
  • Naujienos: 0
  • Komentarai: 0
Nu tai tep gi. Vis kažkū daro, pažadus, įsipareigojimus vykdo, o ne ant tiltelio padūmot eina

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *
Reddit Video Downloader Coloring Pages

Gairės

Naujienų archyvas

Liepa 2024 (1)
Birželis 2024 (4)
Gegužė 2024 (5)
Balandis 2024 (9)
Kovas 2024 (1)
Rugsėjis 2023 (2)
^