» » Nekomercinio kino vakaras Jono Biliūno gimnazijoje
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 2596
  • Autorius: Simona
  • Data: 25-03-2012, 21:27
25-03-2012, 21:27

Nekomercinio kino vakaras Jono Biliūno gimnazijoje

Kategorija: Naujienos

Praėjusį penktadienį, kovo 25 dieną, mokyklos aktų salėje vyko nekomercinio kino vakaras. Jame buvo rodomi įvairūs filmai : animaciniai, trumpametražiniai bei mokyklos Kino klubo narių sukurti filmukai. Tačiau buvo ir daugiau veiklos : žaidžiami įvairūs žaidimai, galimybė kiekvienam paimti kamerą į rankas ir nufilmuoti tam tikrą situaciją, išgirsti Kino klubo narių įspūdžius apie neseniai įvykusias kino dirbtuves bei konkursą „Kuriame tiltus“, iš kurio biliūniečiai negrįžo be apdovanojimų.

Labai džiugu, kad ne tik gimnazistai dalyvavo Kino vakare. Renginys įtraukė ir 5-8 klasių mokinius. Džiugina ir tai, kad Kino vakaras sudomino ne tik gausybę Jono Biliūno gimnazijos mokinių, tačiau ir keletas kitų mokyklų moksleivių panoro praleisti penktadienio vakarą mūsų gimnazijoje. Galbūt „Kino Vakaras“ mūsų gimnazijoje ilgainiui taps tradicija, o mokiniai papildys kino klubo gretas? Tikimės, kad kiekvienam dalyvavusiam žmogui šis renginys atmintyje liks kaip puiki savaitgalio pradžia su gera nuotaika, draugais ir kinu.

Nekomercinio kino vakaras Jono Biliūno gimnazijoje Nekomercinio kino vakaras Jono Biliūno gimnazijoje
Nekomercinio kino vakaras Jono Biliūno gimnazijoje Nekomercinio kino vakaras Jono Biliūno gimnazijoje
Nekomercinio kino vakaras Jono Biliūno gimnazijoje Nekomercinio kino vakaras Jono Biliūno gimnazijoje
Nekomercinio kino vakaras Jono Biliūno gimnazijoje Nekomercinio kino vakaras Jono Biliūno gimnazijojeскачать dle 10.3фильмы бесплатно
<
Kristina

29 Kovo 2012 17:12

Informacija apie komentarą
  • Naujienos: 0
  • Komentarai: 0
Fainiai fainiai! Daugiau tokių vakarų :)

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *