» » O pas mus vis dar Velykos!
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 2895
  • Autorius: Viktorija
  • Data: 13-04-2012, 21:27
13-04-2012, 21:27

O pas mus vis dar Velykos!

Kategorija: Naujienos

O pas mus vis dar Velykos!Kaip manote, kas gali stovėti Jono Biliūno gimnazijos pirmojo aukšto foje ir būti dydžio sulig lubomis? Ne, tai ne Arvydas Sabonis, ar koks kitas garsus krepšininkas. Nors tiesa, vaikai noriai fotografuojasi prie jo lyg prie televizijos „žvaigždutės“, nors šįkart - tai tikriausiai „žvaigždutis“. Milžiniško dydžio kiaušinis puikuojasi mūsų mokykloje ir niekam nekyla klausimų: „Kieno galėtų būti tokio dydžio kiaušinis?“ ar „Ir iš kur jis čia atsirado?“, kadangi visi mokinukai puikiausiai žino, kaip jis čia atsirado ir koks „dinozauras“ jį čia sumąstė padėti. Visi mokiniai dar savaitę prieš Velykų atostogas įvairiausiais būdais margino margučius. Kas nėrė vąšeliais, kas dekoravo smėliu ar margino žėliniais tušinukais. Vėliau šiais margučiais buvo papuoštas milžiniško dydžio kiaušinis, kurį dabar pirmojo aukšto foje šildo mūsų mokyklos šviestuvai. Tikėkimės, iš tokio milžino niekas neišsiris.

Straipsnis: Kornelija Gegnerytėскачать dle 10.3фильмы бесплатно
<
Ryan

30 Birželio 2015 06:08

Informacija apie komentarą
  • Naujienos: 0
  • Komentarai: 0
Nicole, to think one day I just found your blog post and years later we were roommates at BlogHer! We've come a long way ttogeher in the blogging world, and it's a fun ride. Your advocacy for social good and human rights issues inspires me to heart. I have awesome friends!!! 2013, here we come!! Tiesiog

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *