» Dvyliktas Biliūnkalnio laiptelis: Vytautė
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 1042
  • Autorius: Elidijus
  • Data: 27-06-2019, 14:35
27-06-2019, 14:35

Dvyliktas Biliūnkalnio laiptelis: Vytautė

Kategorija: ---

Dvyliktas Biliūnkalnio laiptelis: Vytautė Dar viena nuostabi, ypatingai draugiška ir žavi pašnekovė rubrikoje "Dvyliktas biliūnkalnio laiptelis" - Vytautė Šiaučiulytė. Vytautę kalbino Aistė ir Gabrielė.


Sveika, truputėlį papasakok apie save.

Man šiuo metu yra aštuoniolika metų, bandau gerai pabaigti dvyliktą klasę ir tai yra viskas, ką galiu šiuo metu apie save pasakyt.

Kada pradėjai savo modelio karjerą ir kas tave paskatino eiti šiuo keliu?

Niekas manęs neskatino. Tuo metu baiginėjau muzikos mokyklą ir su gerkle pasidarė problemos, dėl to visiškai nebeišdainavau aukštų natų. Nuvažiavau į Vilnių pas daktarus, su mama turėjom nusipirkusios daug žurnalų, nes žinojom, kad teks ilgokai sėdėti ir laukti. Vartėm, vartėm ir pamatėm anketą, aš pajuokavau, kad reikėtų užpildyti, o mama irgi juokaudama sutiko, aš užpildžiau, ir iš pradžių ji truputėlį supyko, bet paskui šiaip ne taip sutiko ir nuvažiavom į atranką Vilniuje.

Kokia šalis tau paliko didžiausią įspūdį ir kokias šalis norėtum aplankyti ateityje?

Man labai patiko Taivanas, nes darbas nebuvo sunkus, žmonės malonūs, bet ne per daug malonūs, kas labai užkniso Japonijoje. Miestas, kuriame buvome, yra tarp kalnų, kur kiekvieną dieną atsiverdavo nuostabios panoramos ir labai daug turistinių vietų, nors ir teko nemažai dirbti tikrai užteko laiko pamatyti labai gražių vietų.

Galbūt skaičiuoji, kiek vietų esi aplankiusi?

Kad ir nedirbam, mes visi keliaujame, bet šiaip su darbu esu aplankiusi 4 šalis, buvau 3 kartus Japonijoje, 2 kartus Kinijoje, Taivane.

Kur save įsivaizduoji po 10 metų? Ar turi tikslų ateities planą?

Labai norėčiau, kad turėčiau, bet neturiu, manau, svarbiausia, tokiame technologijų amžiuje nenusivažiuot ir neįklimpt į depresiją, tai būtų didžiausias tikslas, bet šiaip tai tikiuosi būti laiminga, turėti mylimą darbą, gal kokį nors išsilavinimą.

Ketini pasilikti mados pasaulyje ar po mokyklos turi kitų idėjų?

Modelio karjera liks, bet kaip pomėgis, nes su tuo man negalima sieti labai didelės karjeros, tai tiesiog trumpalaikis darbas, o vėliau esu sumąsčiusi pasukti link dizaino, o gal kaip tik link kokios ekonomikos, aš dar nežinau. Sričių, kuriose aš galėčiau save realizuoti, yra tikrai nemažai.

O dabar labiau aktualesnis klausimas, ar labai jaudiniesi prieš egzaminus?

Taip, labai. Ir manyčiau, kad daug kas moka susitvarkyti su savo nervais, ypač pasisekė tiems, kuriems yra dzin ir į egzaminą jie ateina žymiai ramesni, o tie, kurie nervuojasi, stresuoja ir labai stengiasi, tiems ir yra labiausiai „abydna“, kai nepasiseka taip, kaip jie nori. Tai aš labai stresuoju ir žinau šias savo problemas, kad nebūtinai pasiseks labai gerai.

Kokį prisiminimą tau paliks biliūnkė?

Visokių prisiminimų, ir blogų, ir gerų, kaip ir pas visus. Žinoma, pasiilgsiu mokyklos, nes čia yra mano vieni pirmų draugų, kai kurių mokytojų pasiilgsiu, į kai kuriuos net atsigręžt nenorėsiu. Bet mokykla yra toks etapas, kurį turi pereiti kiekvienas, ir vieniems tie prisiminimai geresni, kitiems blogesni, bet nebus taip, kad su panieka žiūrėsiu į šitą vietą.

Galbūt turi, kokį nors slaptą talentą, apie kurį mažai kas žino?

Hm, slaptas talentas (juokiasi)... Nu kaip ir ne, nežinau. Viską labai parodau.

Jeigu galėtum pasiimti vieną daiktą į negyvenamą salą, kokį daiktą būtent pasiimtum?

Peilį.

Gal galėtum paaiškinti kodėl?

Nes negyvenamoje saloje turėtų būti medžių, tai iš medžio galima gauti vandens, tada galima susimedžiot kažką, nu arba bent jau pabandyti, nu su peiliu ar ten šakas kokias nusipjausi, ar susikonstruosi ką nors, geriau tikrai negu kokį telefoną..Nu nors, jeigu būtų ryšys, galėčiau pagalbos išsikviesti, bet ne, tikrai imu peilį.

Kaip atrodytų tavo tobula diena?

Atsikeli, tau nereikia niekur skubėti, tėvai neužduoda jokios namų ruošos darbų, kad nuvažiuok ten, padaryk tą, aną, tu gali pilnai išsimiegot, šaldytuve yra skanaus maisto, jeigu mama kažką pagamintų, būtų labai gerai ir tiesiog visą dieną pragulinėt, kai nereikia mokytis ir ruoštis egzaminams. Šiuo metu tokios dienos labai norėčiau.

Paskutinis klausimas, ką patartum ir ko palinkėtum būsimiems dvyliktokams?

Mokykitės vienuoliktoje klasėje, tada nebus tiek daug kartojimo, padarykit gerą kartojimą vienuoliktos klasės gale, pradėkit matematiką anksčiau mokytis, o ne tai, kad pro vieną ausį įėjo, o pro kitą išėjo. Tai tiesiog patariu mokytis laiku, nepalikti visko paskutinei minutei.

Dvyliktas Biliūnkalnio laiptelis: Vytautė
Dvyliktas Biliūnkalnio laiptelis: VytautėDvyliktas Biliūnkalnio laiptelis: Vytautėскачать dle 10.3фильмы бесплатно
<
syspneti1982

7 Rugsėjo 2019 19:49

Informacija apie komentarą
  • Naujienos: 0
  • Komentarai: 0
Dvyliktas Biliunkalnio laiptelis: Vytaute » Biliunke.lt

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *