» Dvyliktas biliūnkalnio laiptelis: Vainius
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 686
  • Autorius: Elidijus
  • Data: 14-06-2019, 16:30
14-06-2019, 16:30

Dvyliktas biliūnkalnio laiptelis: Vainius

Kategorija: ---

Dvyliktas biliūnkalnio laiptelis: VainiusŠįkart rubrikoje „Dvyliktas Biliūnkalnio laiptelis“ visada konkretus ir visų gerbiamas Vainius Kalinauskas. Vainių kalbino Kristupas Karčemarskas.

Labas, Vainiau, papasakok apie save.

Visų pirma, esu (trumpa pauzė) žmogus. Esu aktyvus. Užsiimu visuomenine veikla, žaidžiu futbolą, mėgstu intelektinius žaidimus, protmūšius.

Visi žino, kad mėgsti protmūšius ir istoriją. Kaip susidomėjai šiais dalykai ir ar ketini sieti ateitį su jais?

Susidomėjimais protmūšiais tikrai nebuvo atsitiktinis, nes jau vaikystėje mano artimi giminaičiai dovanodavo man enciklopedijas, žinynus, kad skaityčiau, domėčiausi ir todėl visąlaik pasižymėjau gera galva. O dėl istorijos tai irgi turbūt dėl intelektinių žaidimų ir dėl to, kad tėtis baigęs istoriją.

Kaip manai, kur būsi po dešimties metų? Kaip save realizuoji?

Aš geriau nedrįsiu suklysti atsakydamas į šį klausimą, nes mes apskritai nežinome, kaip atrodys pasaulis po dešimties metų, o juo labiau spręsti apie save yra labai sudėtinga.

Ar liūdna bus atsisveikinti su mokykla?

Iš dalies liūdna, bet iš dalies ir džiugu, nes apskritai jau įkyrėjo visi dvylika metų tame pačiame suole, tačiau kita vertus bus sunku atsisveikinti su aplinka, prie kurios prisirišau. Bet gyvenimas tęsiasi ir jau laikas išbandyti kažką naujo.

Gal turi įsimintiniausią įvykį mokykloje apie kurį galėtum papasakoti?

Uoj, čia labai sudėtingas klausimas, reiktų laiko atgaminti (juokiasi). Na... (Ilga pauzė) irgi tikriausiai nerizikuosiu atsakyti, labai daug laiko čia mokausi, daug visko įvyko ir nesinori išskirti vieno įvykio, sakyčiau pats įsimintiniausias įvykis yra šie keturi metai.

Kokie žmonės šioje gimnazijoje tave labiausiai motyvuoja?

Jokie žmonės, aš pats.

Ko palinkėtum ateinančiai dvyliktokų kartai?

Pradėkit mokytis, negerkit, blaiviai viską darykit, stenkitės nors šiek tiek išgarsėti internete, televizijoje, nebūkit šešėlyje, kaip vienas humoristas yra pasakęs "Jei tavęs nėra televizoriuje, tavęs nėra visai" Taip pat nuo savęs norėčiau palinkėti sėkmės ir gero darbo mokyklos administracijai.

Dėkoju už pokalbį, Vainiau.

Dvyliktas biliūnkalnio laiptelis: VainiusDvyliktas biliūnkalnio laiptelis: Vainiusскачать dle 10.3фильмы бесплатно

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *