» » Viščiukus rudenį skaičiuoja arba kaip biliunkė savo prezidentą rinko.
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 1900
  • Autorius: Justas
  • Data: 13-10-2015, 23:47
13-10-2015, 23:47

Viščiukus rudenį skaičiuoja arba kaip biliunkė savo prezidentą rinko.

Kategorija: Parlamento naujienos

Pavasarį rinkimai neįvyko.

Prezidento rinkimų karštine gimnazija susirgo praeitų mokslo metų pabaigoje, tačiau pavasarį rinkimai neįvyko. Į kovą dėl garbingiausio posto panoro stoti net šeši kandidatai. Leisiu sau juos priminti. Tai trys tuometiniai antrokai: rimtuolis Kristijonas Valančiūnas (ex prezidento Liudo Valančiūno brolis), žavusis Donatas Žarskus (geriau žinomas kaip Doncė) ir energingoji Aistė Širvinskaitė. Prezidento kėdės buvo užsigeidęs ir pirmokų trejetas: nenuspėjamoji Urtė Jovaišaitė, Nutellos ir visokių mokslų fanatikas Konradas Mikalauskas bei nenuorama Gabrielė Šinkūnaitė. Visa kompanija be didesnio vargo susirinko rėmėjų parašus ir gavo garbingą kandidato į JBG Prezidentus vardą. Deja, tuokart tuom viskas ir baigėsi. Dėl 107 objektyvių ir subjektyvių priežasčių rinkimus nutarta atidėti rudeniui.


Kandidatai išnyko kaip dūmai...

Vos prasidėjus mokslo metams rinkimais pirmieji susirūpino Justas Beresnevičius ir užsitęsusios kadencijos prezidentė Brigita Ramanauskaitė. Justą, be abejo, spaudė pareiga (jis- rinkimų komisijos pirmininkas), o Brigita, spėju, jautėsi išaugusi postą kaip numylėtą mėlyną švarkelį. Tačiau netikėtai paaiškėjo, kad iš pulkelio kandidatų liko vienintelis Kristijonas... Nenagrinėsim pasiteisinimų, kuriais dangstėsi iš rinkiminės kovos bėgantys kandidatai. Lakoniškiausias buvo Doncė: "ai tingiu..." Iškilo realus pavojus, kad JBG Prezidento rinkimai žlugs. Ne pačiu demokratiškiausiu būdu, panaudojus švelnų psichologinį ir moralinį spaudimą bei meilikavimą, dar dvi kandidatės vis dėlto grįžo į rinkimų ringą.


Agitacinė kompanija dvelkė nuoboduliu ir Baltarusija

Nors visi kandidatai gimnazijoje žinomi ir populiarūs žmonės, bet nei vienam iš jų nepavyko suburti aktyvaus rinkimų štabo. Pirmieji agitaciniai plakatai, vaizduojantys figūringą moteriškę ir dėdulę iš Amerikos kvietė balsuoti už Kristijoną. Keletą dienų jie vieninteliai tepriminė artėjančius rinkimus. Piršosi mintis, kad Kristijonas žengs į pergalę, kaip Lukašenka. Ačiū apvaizdai- savaitės pabaigoje reklamuotis pradėjo ir merginos. Urtė plakatuose pasirodė kovingosios Žanos d'Ark pavidalu. Savičiausi (mano nuomone) buvo Aistės plakatai. Rožine striuke ir kroksais pasipuošusi, motociklą apžergusi mergiotė kvietė balsuoti už "vežančią gimnaziją".


Debatai – emocijos, atskleidusios, kad mums ne dzin...

Ketvirtadienį vykę debatai sukėlė tikrą emocijų audrą. Žiūrovų susirinko pilna salė, tad ausų makaronų kabinimui netruko. Kristijonas pasirodė kaip senas politikos vilkas – prisistatė esąs griežtas, bet teisingas. Jo manymu, kiekviena diena gimnazijoje gali būti šventė. Merginų kalbos buvo daug spalvingesnės, praturtintos liaudiško paprastumo. Nuo scenos laisvai liejosi pažadai, kad niekada nepristigs kavos, tualetinio popieriaus ir kad visi bus išmokyti mylėti gimnaziją, o renginiai nebus "nuleidžiami iš viršaus". Žodžiu, turėsim ir duonos, ir žaidimų... Tikros linksmybės prasidėjo tuomet, kai kandidatai pradėjo mėtyti akmenis į parlamento ir net pačios prezidentės daržą. Parlamento senbuviai pasiruošė rimtai gynybai, tačiau nuskambėjo skambutis ir tapo aišku, kad dar niekas neaišku. Per kitą pertrauką į salę susirinkę rinkėjai nejuokais bandė prispausti prie sienos Aistę, klausinėdami, kodėl paliko kultūros komiteto pirmininkės pareigas, net debatų dieną nedėvi švarko ir t.t. Manau, kad sutiksime visi- Aistė atsilaikė. Nuoširdžiai prisipažindama, kad prieš metus jai galvoje vėjai švilpavo, dievagojosi užaugusi ir išmokusi planuoti laiką. Buvęs kandidatas Konradas Mikalauskas pažėrė rimtų priekaištų rinkimų komisijos narei mokytojai J.Musteikienei už per daug atvirą Urtės Jovaišaitės rėmimą. Juk visi pastebėjo, kad ant Kamčiatka praminto 36 kab. durų kabėjo vienintelis Urtės plakatas... Komisijos narė paskubomis surezgė nevykusį pasiteisinimą, kad pati tų plakatų nei kabino, nei gamino... Karštą debatų orą ir vėl atvėsino skambutis į pamoką. Džiugu, jog debatai įrodė, kad nepaisant visko mes savo gimnaziją mylim.


Ir pagaliau - rinkimai

Patriotiškiausiai nusiteikę gimnazistai pilietinę pareigą atliko pirmieji, nes išskubėjo į atvirų durų dieną savivaldybėje. Rinkimų komisijai teko darbuotis be pirmininko, nes Justas tądien matavosi Mero kėdę. Kad ir be galvos, komisijos nariai dirbo darniai ir sklandžiai. Rinkėjai nuolat buriavosi pirmojo aukšto foje, kur diskutavo, ragino vieni kitus balsuoti. Žinoma, buvo ir tokių, kurie per kiekvieną pertrauką klausinėjo, kas čia vyksta, bet taip ir nesupratę išėjo valgyti kebabų... Suskaičiavus balsus paaiškėjo, kad ryškia persvara rinkimus laimėjo Kristijonas (168 balsai), antroji buvo Urtė (64 balsai), trečia - Aistė (39balsai). Oficialius rinkimų rezultatus artimiausiomis dienomis paskelbs komisijos pirmininkas Justas Beresnevičius. Apdorojus skaičius paviešinsim, kokios klasės buvo aktyviausios ir pasyviausios, ar gausiai gimnazijos prezidento rinkimuose dalyvavo mokytojai.


Apie sugadintus biuletenius arba legendos nemiršta

Balsadėžėje rasti aštuoni sugadinti biuleteniai. Dviejuose buvo pažymėti visi kandidatai. Po vieną rinkėjų balsą gavo Justas Beresnevičius ir Takeris. Net 3 balsus pelnė Jurkštas. Tarp kitko įdomu, kiek balsų šis legendinis personažas būtų gavęs, jei rinkimai būtų vykę pavasarį? Rinkimų komisija nuoširdžius linkėjimus siunčia nežinomam "menynykui", kruopščiai nupaišiusiam ant biuletenio 5 neatpažintus dalykus. Patariame jam dažniau lankytis biologijos pamokose, - problemų tikrai sumažės...

Padėka

Didelis Ačiū visiems dalyvavusiems, organizavusiems, skaičiavusiems. Lauksim INAUGURACIJOS. Visus, turinčius įdėjų kaip organizuoti šią šventę, KVIEČIAME Į PARLAMENTĄ.

............................................................................................Šiokia ir Anokia-2
Viščiukus rudenį skaičiuoja arba kaip biliunkė savo prezidentą rinko.Viščiukus rudenį skaičiuoja arba kaip biliunkė savo prezidentą rinko.Viščiukus rudenį skaičiuoja arba kaip biliunkė savo prezidentą rinko.Viščiukus rudenį skaičiuoja arba kaip biliunkė savo prezidentą rinko.
Viščiukus rudenį skaičiuoja arba kaip biliunkė savo prezidentą rinko.
Viščiukus rudenį skaičiuoja arba kaip biliunkė savo prezidentą rinko.
Viščiukus rudenį skaičiuoja arba kaip biliunkė savo prezidentą rinko.
Viščiukus rudenį skaičiuoja arba kaip biliunkė savo prezidentą rinko.
Viščiukus rudenį skaičiuoja arba kaip biliunkė savo prezidentą rinko.
Viščiukus rudenį skaičiuoja arba kaip biliunkė savo prezidentą rinko.
Viščiukus rudenį skaičiuoja arba kaip biliunkė savo prezidentą rinko.
Viščiukus rudenį skaičiuoja arba kaip biliunkė savo prezidentą rinko.
Viščiukus rudenį skaičiuoja arba kaip biliunkė savo prezidentą rinko.Viščiukus rudenį skaičiuoja arba kaip biliunkė savo prezidentą rinko.Viščiukus rudenį skaičiuoja arba kaip biliunkė savo prezidentą rinko.Viščiukus rudenį skaičiuoja arba kaip biliunkė savo prezidentą rinko.скачать dle 10.3фильмы бесплатно
<
Kamciatkoj silta

23 Spalio 2015 21:53

Informacija apie komentarą
  • Naujienos: 0
  • Komentarai: 0
Nerealus straipsnis fellow

Nerealus straipsnis, o kaip dėl inouguracijos?

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *