» » Dvyliktas biliūnkalnio laiptelis - Norbertas Kašinskas
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 1236
  • Autorius: Armanda
  • Data: 26-01-2022, 13:01
26-01-2022, 13:01

Dvyliktas biliūnkalnio laiptelis - Norbertas Kašinskas

Kategorija: Naujienos

Dvyliktas biliūnkalnio laiptelis - Norbertas Kašinskas"Dyliktas biliūnkalnio laiptelis" nesnaudžia! Tad šiandien kviečiame susipažinti su dar vienu abiturientu Norbertu Kašinsku.


Kokią geriausią gyvenimišką pamoką iš žmogaus esi gavęs?

Atsimenu, kai važiavom mašina, aš dariau visokias nesąmones ir netyčia užkliudžiau vairuotoją. Gerai, kad pavyko suvaldyti vairą. Tai gavau pamoką, kad mašinoje geriau sedėti ir tylėti. wink

Kokia, tavo nuomone, yra nuoširdžiausia gimnazijos mokytoja? Kodėl?

Manau, kad Juratė Musteikienė, nes su ja galima ir pajuokauti ir rimtai pašnekėti apie savo gyvenimo problemas. Su ja bendraudamas jautiesi labai gerai.

Kas mokykloje tau labiausiai patinka?

Tikrai ne matematikos pamokos (juokiasi). O šiaip labiausiai patinka buvimas šalia draugų, pertraukos. Mokykloje visada būna linksma.

Ar turi kokių nors planų po 12-tos klasės?
Šiuo metu mano planai labai stipriai keičiasi, tačiau pagrindinis planas yra važiuoti į užsienį ir gyvenimo pradžiai užsidirbti. Grįžęs norėčiau pradėti domėtis verslumu ir jei pasiseks įkurti savo verslą arba pakeliauti. O šiaip, bus matyt. Darysiu tą, kas tuo momentu atrodys aktualu. Nesu labai planuojantis žmogus, todėl tikslių planų neturiu.

Ką labiausiai vertini žmoguje?
Geras klausimas. Kadangi esu turėjęs labai nenuoširdžių žmonių savo gyvenime, todėl labiausiai vertinu nuoširdumą, lojalumą. Dar labai vertinu humoro jausmą. Man svarbu, kad su žmogumi būtų linksma.

Ar yra žmogus, kuris tave įkvepia?
Nėra konkretaus žmogaus, bet mane stipriai įkvepia draugai ir aplinkiniai.

Ar šiuo metu jautiesi laimingas?
Būna visokių momentų gyvenime. Kartais būnu labai laimingas, o kartais, kai gyvenimas nesiklosto taip, kaip norėtųsi, nebūnu. Bet, manau, kad aš šiuo metu nededu labai daug pastangų, kad padaryčiau, kad jis klostytųsi taip, kaip norėčiau, todėl neturiu kuo skųstis.

Ar turi kokių nors pomėgių, hobių?
Šiaip neturiu kažkokio konkretaus hobio, bet savo laisvalaikį leidžiu domėdamasis krepšiniu. Manau krepšinis ir yra mano hobis. Man patinka ir pačiam žaisti ir analizuoti kitų žaidėjų žaidimą. Taip pat mėgstu galvoti apie savo ateitį.

Ar šiuo momentu norėtum kažkam padėkoti?
Iš tikrųjų, tai labai stipriai norėčiau padėkoti savo draugams, kad jie visada būna šalia. Pats save laikau gana keistu žmogumi su kuriuo kartais sunku bendrauti, tai norėčiau padėkot už tai, kad jie su tuo mano keistumu susitaiko. Taip pat šeimai ir mamai, kad dar neišvarė iš namų (juokiasi).

Ko palinkėtum pirmokams ir kitiems mokyklos mokiniams?
Pirmokams palinkėčiau nerūkyt tualetuose, kad pradėtų stengtis moksluose, nes kai susipras gali būti per vėlu, o kitiems mokiniams palinkėčiau tiesiog gerai leisti laiką ir suprasti, kad dabar yra geriausi mūsų visų metai.

Ar tau šeima yra svarbu?
Šeima taip, tikrai yra svarbu. Šiaip man šeima yra ir mano kai kurie draugai, nes mes labai visi suartėjom, mes visi sutampame.

Norbertą kalbino Augustė Aleksandravičiūtė


*Straipsnį publikuoti be sutikimo griežtai draudžiama*скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *
Reddit Video Downloader Coloring Pages

Gairės

Naujienų archyvas

Birželis 2024 (2)
Gegužė 2024 (5)
Balandis 2024 (9)
Kovas 2024 (1)
Rugsėjis 2023 (2)
Birželis 2023 (3)
^