» » Dvyliktas biliunkalnio laiptelis - Nojus Kaušyla
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 273
  • Autorius: Šarūnas
  • Data: 13-05-2020, 14:55
13-05-2020, 14:55

Dvyliktas biliunkalnio laiptelis - Nojus Kaušyla

Kategorija: Naujienos

Dvyliktas biliunkalnio laiptelis - Nojus Kaušyla Įpusėjus gegužės mėnesiui skubame pristatyti dar vieną interviu su abiturientu - šįkart, tai Nojus Kaušyla. Jį kalbino Vygantė, Greta ir Gabija.


Kaip save apibūdintum keliais žodžiais?

Didelis nuotaikos žmogus, žingeidus, man viskas labai įdomu ir linksmas.

Ką mėgsti veikti laisvalaikiu?

Dabar šiaip nieko neveikiu, seniau lankiau muzikos mokyklą, grojau pianinu, bet labai trumpai, nes per vėlai pradėjau lankyti, tik dvyliktoje klasėje būčiau pabaigęs, tad nusprendžiau mesti. Taip pat anksčiau dar šokau, o dabar arba skaitau, arba mokausi. Vasara, pavasari darže nemažai laiko praleidžiu (nusijuokia).

Kokių hobių turi?

Tai skaityti knygas, mėgstu žiūrėti įvairius ,,Youtube“ vaizdo įrašus, domėtis veido odos priemonėmis, labai patinka keliauti ir degintis (visi kartu nusijuokiame iš paskutinio hobio).

Kokia tavo mėgstamiausia pamoka?

Mėgstamiausia pamoka tikriausiai biologija, bet labai patinka ir anglų, nes mokytoja daug gyvenimiškų dalykų aptaria, galima pasijuokti ir tikrai gerai išmoko.

Ką planuoji veikti po mokslų?

Norėčiau studijuoti, bet iš pradžių žiūrėsiu, kaip pasiseks egzaminai, ar aš galėsiu stot, kur noriu, ar reiks labiau apgalvoti savo galimybes. Bet šiaip planuose yra studijos.

Ką planuoji studijuoti?

Man labiausiai patinka gamtos mokslų kryptis, tai galvoju apie mediciną, genetiką.

Ko pasiilgsi baigęs mokyklą?

Šiaip gal labiausiai mokytojų pasiilgsiu, dauguma mokytojų man yra kaip draugai, o ne žmonės, kurių bijotume atėjus į pamokas. (Dar kartą permąsto savo atsakymą) Taip, mokytojų labiausiai pasiilgsiu (užtikrintai atsako).

O ko nepasiilgsi baigęs mokyklą?

Labiausiai gal nepasiilgsiu matematikos, nes nesuprantu, nemoku ir ,,nedaeina’’ ( atsako nedrąsiai su šypsena veide).

Dabar vienas iš įdomesnių klausimų, žinom, kad turi savo ,,Instagram“ puslapį ‚,noneliss_“, kuriame apžvelgi veido priežiūros priemones. Kaip tau šovė idėja jį sukurti?

Sugalvojau, nes dažnai aplinkinių rate būna draugų, kurie, kaip ir aš, turi veido odos problemų. Kadangi jomis pradėjau domėtis jau senai, tad dažnai stengiuosi padėti artimiems žmonėms, kurie turi šių problemų. Tačiau pagalvojau, kad yra ir daugiau žmonių, nei mano artimieji, kuriems galėčiau padėti ir kažką patarti. Tad taip ir kilo idėja sukuti puslapį.

O tinklaraščio neturi, tiesa? Ar ateity planuoji jį sukurti?

Ne, tinklaraščio neturiu. Kažkada galvojau kurti, bet dabar nebeturiu tokių planų, nes, manau, užtenka "Instagram‘o“, vis tiek šiuo metu tai yra populiaresnė platforma.

Ką būtum daręs mokykloje kitaip anksčiau, jei būtum turėjęs galimybę?

Šiaip būčiau anksčiau pradėjęs mokytis, nes dabar jau, kai kuriuose dalykuose yra pakankamai daug spragų, kurias reikėjo anksčiau bandyti užkamšyti, o dabar aš nebeatkapstysiu iki ten ir nebeužpildysiu tų spragų.

Kokį tau prisiminimą paliks Biliūnkė?

Man gal keisčiausias dalykas atėjus iš Baranausko mokyklos buvo, kad čia viskas yra vienos spalvos. Baranauske visos sienos buvo labai spalvotos. Man čia patinka todėl, kad mokykla minimalistinė, čia išliks puikūs mokytojai, klasiokai, draugai. Tiesiog, patinka mokyklos aplinka, dvasia ir parlamentas GAL.

Tai, kad prakalbom apie parlamentą, atsakyk, kaip tu sugalvojai prisidėti prie jo veiklos?

Iš pradžių, metų pradžioje, buvo kviečiami mokiniai dalyvauti parlamento veikloje, tačiau aš tuo metu nedalyvavau. Tačiau klasiokai dažnai eidavo į susirinkimus, todėl ir aš panašiai apie gruodžio mėnesį nusprendžiau nueiti į susirinkimą, po to į dar vieną, paskui žiūriu jau ir į grupę pridėjo. Tad kažkaip taip ir išėjo, kad ir tapau parlamento dalimi.

Ir kaip visada finalinis klausimas, ko palinkėtum busimiems dvyliktokams?

Bus daug dienų, kai galvosite, kad nieko nemokat, nieko nesuprantat, niekas neišeina, tai norėčiau palinkėt tokiom dienom nepasiduoti, nes jų tikrai bus daug (visi kartu nusijuokiam). Tą dieną atkentėkit ir paguoskite save, kad kitą dieną, tikriausiai, bus geriau. O svarbiausia, per daug netinginiaukite ir pasimokykite, nes kai kurie sako, kad mokysis po šimtadienio, likus savaitei iki egzamino ar dieną iki egzamino, tačiau iš to nieko gero nesigaus.

Nojų kalbinino Vygantė, Greta, Gabija.

Dvyliktas biliunkalnio laiptelis - Nojus Kaušyla
*Intervių buvo imtas prieš karantiną*
*Straipsnį publikuoti be sutikimo griežtai draudžiama*скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *