» » Pilietinių iniciatyvų centro seminaras
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 1846
  • Autorius: Egle
  • Data: 24-03-2015, 18:12
24-03-2015, 18:12

Pilietinių iniciatyvų centro seminaras

Kategorija: Naujienos

Kovo 23-ąją mokykloje apsilankė Pilietinių iniciatyvų centras. Tai buvo laiminga diena veikliam gimnazijos jaunimui, kurie buvo pakviesti dieną praleisti seminare. Seminaro vadovas, Girvydas Duoblys, suteikė daug informacijos apie mokinių savivaldą, kaip organizuoti darbą, taip pat apie patyčias, šios problemos sprendimus. Jis savo kalbomis leido pamąstyti apie lyderystę, kaip pritraukti žmonių dėmesį, paaiškino, kad svarbus yra ne tik lyderis, ir tas antrasis pasekėjas, ėmęs pavyzdį iš pirmojo. Taip pat paaiškino, kad visada reikia ieškoti kitos, lengvesnės išeities. Seminaro metu patobulinome savo darbą komandoje, išmokome pasiskirstyti pareigomis, išsirinkti atsakingus žmones. Gavome nemažai patarimų, kaip būtų galima patobulinti darbą mokyklos parlamente. Taip pat kalbėjomės ir patyčių tema. Aiškinomės jų priežastis, atsiradimo aplinkybes ir būdus, kaip jos plinta. Diskutavome, kaip galima joms užkirsti kelią.
Seminaro vadovas - puikus žmogus, mokantis bendrauti su žmonėmis, su jaunimu, suprantantis bendravimo subtilybes. Pertraukų metu netilo muzika. Visi seminaro dalyviai liko labai patenkinti naudingai praleistu laiku ir įgytomis naujomis žiniomis.

Pilietiniu iniciatyvų centro seminaras Pilietiniu iniciatyvų centro seminaras Pilietiniu iniciatyvų centro seminaras Pilietiniu iniciatyvų centro seminaras Pilietiniu iniciatyvų centro seminaras Pilietiniu iniciatyvų centro seminaras Pilietiniu iniciatyvų centro seminaras Pilietiniu iniciatyvų centro seminaras Pilietiniu iniciatyvų centro seminaras Pilietiniu iniciatyvų centro seminaras Pilietiniu iniciatyvų centro seminaras Pilietiniu iniciatyvų centro seminaras Pilietiniu iniciatyvų centro seminaras Pilietiniu iniciatyvų centro seminaras Pilietiniu iniciatyvų centro seminaras Pilietiniu iniciatyvų centro seminaras Pilietiniu iniciatyvų centro seminaras Pilietiniu iniciatyvų centro seminaras Pilietiniu iniciatyvų centro seminaras Pilietiniu iniciatyvų centro seminaras Pilietiniu iniciatyvų centro seminaras Pilietiniu iniciatyvų centro seminaras Pilietiniu iniciatyvų centro seminarasскачать dle 10.3фильмы бесплатно

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *
Téléchargeur de vidéos YouTube story saver Telecharger Video Instagram

Gairės

Naujienų archyvas

Balandis 2022 (2)
Kovas 2022 (2)
Vasaris 2022 (2)
Sausis 2022 (5)
Gruodis 2021 (2)
Spalis 2021 (2)
^