» » Abiturientai gilinosi į lyderystės paslaptis
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 2623
  • Autorius: Viktorija
  • Data: 25-04-2012, 19:51
25-04-2012, 19:51

Abiturientai gilinosi į lyderystės paslaptis

Kategorija: Naujienos

Balandžio 20d, penktadienį, mūsų gimnazijos abiturientų penketukas (Kamilė Bauraitė, Silvija Kaušpėdaitė, Dominykas Vanagas, Darius Daukša ir Tautvydas Šakalys) dalyvavo kompanijos „Drąsinkime ateitį“ organizuotame seminare - „Lietuvos moksleivių lyderystės forumas“.

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje susirinko būrys aktyviausių, smalsiausių mokinių iš visos Lietuvos, kurie jau dabar kuria savo ateitį - domisi lyderyste. Lektoriai Aurimas Vietrinas ir Liana Mogišaitė dalijosi patirtimi, nešykštėjo puikių patarimų būsimiesiems lyderiams. Lektorė L.Mogišaitė prisipažino aštuonerius metus ieškojusi laimės, ir, pagaliau, atradusi patį mylimiausią darbą, kurį dabar ir dirba. L. Mogišaitės tikrojo pašaukimo paieška įkvėpė mokinius nebijoti ieškoti, siekti ir, svarbiausia, nepasiduoti susidūrus su sunkumais. Verslo vadybos konsultantas Aurimas Vietrinas ragino jaunimą būti aktyviais - sportuoti, patarė, kaip protingai praleisti nemėgstamas, nuobodžias pamokas.

Po pietų pertraukos ir vaišių mokiniai turėjo neeilinę galimybę pabendrauti su ambasadore Ina Marčiulionyte, žurnalistu Andriumi Užkalniu, kuris 15 metų praleidęs Jungtinėje Karalystėje pernai sugrįžo į Lietuvą. Patirtimi dalijosi ir filmo „Zero“ kūrėjas Emilis Vėlyvis bei populiarūs televizijos veidai Gediminas Jaunius ir Mindaugas Stasiulis. Abiturientes Kamilę ir Silviją labiausiai sužavėjo metalistas, VDU Teologijos katedros docentas Benas Ulevičius. Pirmosios Lietuvoje krikščioniškos sunkiojo metalo grupės lyderis pasakojo jaunimui apie tikrąsias vertybes, apie iš pirmo žvilgsnio nesuderinamą metalo muziką ir krikščionybę bei tikslo siekimą.

Po susitikimų su žymiais Lietuvos visuomenės veikėjais, mokiniai buvo pakviesti į kūrybines dirbtuves, kuriose galėjo išreikšti savo kūrybiškumą ir naujas idėjas, pabendrauti. Abiturientai grįžo pasisėmę patirties ir entuziazmo aktyviai, nepailstančiai kurti savo ateitį, tapti tikrais lyderiais.

Abiturientai gilinosi į lyderystės paslaptis
Foto: Kamilė
Straipsnis: Viktorijaскачать dle 10.3фильмы бесплатно
<
Ernesta

29 Balandžio 2012 00:59

Informacija apie komentarą
  • Naujienos: 0
  • Komentarai: 0
Darius labai išgražėjo love
<
Adriana

30 Birželio 2015 17:36

Informacija apie komentarą
  • Naujienos: 0
  • Komentarai: 0
You saved me a lot of halsse just now.

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *

Gairės

Naujienų archyvas

Balandis 2022 (2)
Kovas 2022 (2)
Vasaris 2022 (2)
Sausis 2022 (5)
Gruodis 2021 (2)
Spalis 2021 (2)
^