» » Projektas „Seimas gyvai“
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 1283
  • Autorius: Justas
  • Data: 18-03-2015, 15:54
18-03-2015, 15:54

Projektas „Seimas gyvai“

Kategorija: Naujienos

Projektas „Seimas gyvai“
Trejus metus iš eilės Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos (LSDJS) vykdomas moksleivių praktikos Seime projektas „Seimas gyvai“ organizuojamas ir vėl. Kaip ir kiekvienais metais šis projektas vykdomas būtent per moksleivių Šv. Velykų atostogas, tad šiais metais praktikos savaitė vyks nuo kovo 30 d. iki balandžio 3 d. Projekte laukiami norintys save išbandyti 9–12 klasių moksleiviai, kurie norėtų susipažinti su LR Seimo veiklos darbu. Dalyviai turės unikalią galimybę Šv. Velykų atostogų metu dalyvauti posėdžiuose, darbuotis LR Seimo nario biure ir atrasti kitus darbo parlamente ypatumus.

Šios iniciatyvos tikslas – skatinti jaunuolius domėtis politika, įsisavinti įvairias pilietiškumo formas, įsijungti į visuomeninę veiklą ir pagilinti savo žinias apie vienos iš pagrindinių valstybinių institucijų darbą.

Projekto dalyviams bus paskirtas praktikos vadovas – Seimo narys, su kuriuo moksleiviai dalyvaus posėdžiuose ir bandys perkąsti jo paskirtas užduotis. Pasibaigus projektui, kiekvienas dalyvis savo patirtį ir įgytas žinias pateiks praktikos ataskaitoje, o geriausias ir darbščiausias praktikantas laimės kelionę į Europos Parlamentą Briuselyje!

Užpildžius registracijos anketą (ją galima rasti čia ) iki kovo 22 d. 23:59 val., tereikia sulaukti pakvietimo į atrankos pokalbį, po kurio bus atrinkti labiausiai motyvuoti ir norintys dalyvauti projekte moksleiviai.Projekto dalyviams bus paskirtas praktikos vadovas – Seimo narys, su kuriuo moksleiviai dalyvaus posėdžiuose ir bandys perkąsti jo paskirtas užduotis. Pasibaigus projektui, kiekvienas dalyvis savo patirtį ir įgytas žinias pateiks praktikos ataskaitoje, o geriausias ir darbščiausias praktikantas laimės kelionę į Europos Parlamentą Briuselyje!

Užpildžius registracijos anketą (ją galima rasti čia ) iki kovo 22 d. 23:59 val., tereikia sulaukti pakvietimo į atrankos pokalbį, po kurio bus atrinkti labiausiai motyvuoti ir norintys dalyvauti projekte moksleiviai.скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *