» » Dvyliktas biliūnkalnio laiptelis - Giedrius Gabrielius Žiukas
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 1011
  • Autorius: Šarūnas
  • Data: 1-03-2020, 12:30
1-03-2020, 12:30

Dvyliktas biliūnkalnio laiptelis - Giedrius Gabrielius Žiukas

Kategorija: Naujienos

Dvyliktas biliūnkalnio laiptelis - Giedrius Gabrielius Žiukas Tęsiame rubriką "Dvyliktas biliunkalnio laiptelis"! Ir šį kartą dalinamės įdomios personos arba visiems gerai žinomo kaip linksmo keliautojo - Giedriaus Gabrieliaus Žiuko intervių.

Tai sakyk, kaip dabar jautiesi?

Šiuo momentu puikiai. Saulė šviečia, pamokos baigėsi, kas gali būti geriau?

Ar baisu palikti mokyklą?

Nepasakyčiau, kad baisu, pasakyčiau, kad atvirkščiai, man drąsu palikti mokyklą, čia, matyt, priklauso nuo subrendimo.

Ar turi kokių nors nuostabių prisiminimų, kuriuos prisiminsi visą gyvenimą, būtent susijusių su „Biliūnke“ ir norėtum jais pasidalinti?

Nuostabių? Tai čia kiekviena diena verta prisiminimų. Čia ateini į mokyklą ir nežinai, kas nutiks, bet... mm... jei tokius išskirt, tai sakyčiau, kad tai būtų krikštynos devintoj klasėj, nes jos buvo tikrai išskirtinės ir iki šiol nemačiau tokių krikštynų, kad su šortais per dilgėles lieptų bėgt. Tai, kas buvo šiemet, čia palyginus niekas. Tada, sakyčiau, mano suorganizuotas susitikimas su tuometine europarlamentare ir tuo metine seimo nare A. Maldeikiene. Ai, dar turbūt būtų išvyka į Europos parlamentą dėka mokytojos Jūratės Musteikienės, kada laimėjom projektą „Kuriame Lietuvą“.

Tai, kadangi, kaip pats sakei, dievini keliones, kokia vieta tave labiausiai sužavėjo ir kur dar svajoji nuvykti?

Mhm. Kuri labiausiai sužavėjo? Bet kur, kur nukeliaučiau, aš visada toj vietoj atrandu pliusų, aišku, be pliusų nebus ir minusų. Tai, bet aišku, pliusai visada nustelbia minusus ir aš išskirčiau... ne tai, kad sužavėjo, bet išskirčiau tokias ypatingas vietas kaip šiaurės vakarų Afrika, Marokas, vakarų Sahara, Mauritanija - tai buvo pirma kelionė, kur buvo ir sukrėtimų ir nuotykių, kažko naujo. Turbūt buvo labai įsimintina kelionė po Izraelio ir Palestinos šventas vietas bei kelionė į JAV, kuri buvo svajonė. O ką aplankyti norėčiau, tai nėra tokios vietos, kad nenorėčiau. Nes esu atviras žmogus, dievinantis įvairias kultūras ir, kuo įvairesnis pasaulis, tuo įdomiau.

Ar planuoji kažkur šiais metais išvykti – ar vasarą, ar šiaip kada?

Šiemet jau du kartus buvau Latvijoj nusijuokia
Aa ir šiemet, taip, planuoju. Nusimato labai įdomūs ir intensyvūs metai. Tai tikrai planuoju kažkur išvykti vasarą. O išvykti tai ketinu ir jau turiu bilietus į tolimą kraštą Okeaniją ir Australija.

Kas tave paskatino domėtis politika?

Tai čia, manau, yra prigimtinis dalykas ir taip pat turbūt bendraminčių, kurie į visa tai įtraukia. Juk mes žiūrim televiziją, skaitom žinias, tai kažkaip mane labai sudomino ir pradėjau visa tai analizuot. Ar atsakiau į klausimą?

Manau, kad taip. Ar tavo „postai“ Facebook platybėse apie vykstančius įvykius yra pomėgis, ar galbūt planuoji sieti su tuo ateitį?

Tai yra ir pomėgis... bet būtų labai įdomu tai susieti ir su ateitimi. Tą visą politinių procesų analizavimą.

Tai žadi ateitį sieti su politika?

Aš taip nesakiau. Būtų įdomu, jei ateityje būtų galimybė, nes aš save tame matau, mato ir aplinkiniai ir man patinka, man būtų įdomu.

Tai ką tada žadi studijuoti?

Žadu studijuoti gyvenimą (nusijuokia). Šiai dienai esu jau įstojęs į komunikacijos sritį bei socialines medijas, bet, manau, kad čia tik vienas iš studijavimo laiptelių. Neketinu sustoti ties vienu studijavimo etapu.

Kaip susipažinai su Ruta Lee ir kuo ji tave labai žavi?

Čia labai ilga istorija. Am... kaip aš ją visų pirma gal atradau. O atradau aš ją gan seniai, pats visas susidomėjimas kilo apie 2016 metus, kai ji lankėsi Lietuvoje ir buvo pakviesta į pasaulio lietuvių jaunimo sąskrydį ir kai aš ją pamačiau galvojau „va, čia yra žmogus, su kuriuo būtinai turiu pabendraut“ ir pradėjau ją sekti, ja domėtis. Galiausiai parašiau jos gerajam bičiuliui, Ruta jį vadina „savo vaikui“, tai yra George Pennacchio. Jis yra labai garsus ABC7 reporteris Amerikoje. Žodžiu, jie labai gerai bendrauja ir aš parašiau Georg‘ui ir sakau, kad aš mačiau Rutą, kad esu iš Lietuvos, kad man būtų labai įdomu pabendraut, kad galbūt mes turim kažką bendro. Ir pamatęs mano iniciatyvą ir užsidegimą Georg‘as papasakoja apie mane pačiai Ruta ir ilga istorija trumpai, kad mes susitikom. Ji buvo praeitais metais kovo 8 Vilniuje ir iki šiol labai artimai bendraujam. O kas sužavėjo, tai jos greitas, smarkus, linksmas ir labai optimistinis būdas, charakteris. Taipogi, jos vaidyba, veikla labdaroje, kuri tikrai yra įspūdinga bei jos pasiekimai Holivude, ir aš labai džiaugiuosi, kad ji mane prisileido į draugų ratą.

Pasakyk bent vieną, bet kokį, faktą apie save.

Faktas, kad aš esu ( juokiasi) turbūt.
O čia reikia teigiamą ar neigiamą? Bet kokį faktą? Aš galvoju, kad nesusigriaučiau ateities... Faktas faktas... A, va. Kad su manim, bent man taip atrodo, yra labai lengva palaikyti ryšį, aš esu labai atviras, noriu, kad visi aplinkui būtų atviri, nes pagal būdą lietuviai esam tikrai gan uždari ir tokie nenorintys prisileisti aplinkinių. O aš norėčiau kaip tik visus tuos ledus pralaužti ir parodyti, kad nereikia būti uždaram, nes pasaulis atviras, sienos atviros, uždangos nebėra. Keliaujam, kalbam, matom, girdim, reikia būti atviram, aš manau, visom prasmėm. Taip pat galiu prie visko pridėti, kad dabar darbuojuosi su Lietuvos delegacija Eurovizijoje, kad dirbu su delegacijos komunikacija ir t.t. Kad esu pažįstamas su atlikėja Cher ir jos geriausia drauge Pauly, su kuriomis palaikau artimą ryšį ir buvau susitikęs asmeniškai per Cher gastroles rudenį Europoje.

Ar tau kažką reiškia papulti į „Dvyliktą Biliūnkalnio laiptelį“ žinant, kad ne visi dvyliktokai yra kalbinami?

Tai matyt jau kažką tai reiškia, kad aš papuoliau. Tai žinoma, kad reiškia, vadinasi, aš buvau kažkiek įsimintinas, kažkiek ryškesnis, kažkiek iniciatyvesnis, tai aš labai džiaugiuosi, kad mane pasirinko. Ir vadinasi aš esu „Biliūnkės“ dalis.

Na ir žinoma, ko palinkėtum ateinančiai dvyliktokų kartai?

Nestresuoti, nešvaistyt be reikalo laiko, nes jis eina labai greitai, išnaudoti visas galimybes, absoliučiai visas. Eikit, nežinau, dalyvaukit renginiuose, savanoriaukit, eikit į parlamentą, būkit iniciatyvūs, padėkit kitiems, nes visa tai, ką gero investuosit į Biliūną, grįš su kaupu. Ir nepamirškit keliaut, nes kelionės yra labai vertingas dalykas.
Na ką, ačiū už interviu.

Giedrių kalbino Ieva Mažvilaitė


Dvyliktas biliūnkalnio laiptelis - Giedrius Gabrielius Žiukas Dvyliktas biliūnkalnio laiptelis - Giedrius Gabrielius Žiukasскачать dle 10.3фильмы бесплатно

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *