» » „Public Speaking Club“ arba biliūniečių pergalių tradicijos
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 2776
  • Autorius: Mantvydas
  • Data: 2-04-2012, 22:11
2-04-2012, 22:11

„Public Speaking Club“ arba biliūniečių pergalių tradicijos

Kategorija: Naujienos

Kiekvienam iš mūsų yra tekę kalbėti viešai, o jei ne, tai dar tikrai teks. Vieniems sunku kalbėti net prieš savo klasę, o kiti veda mokyklinius renginius be menkiausio streso. Kodėl vieni nervinasi prieš grupelę žmonių, o kiti geba suvaldyti minias aš jums pasakyti negaliu, bet esu užtikrinta, kad kalbėti viešai galima išmokti. To siekiant tereikia padaryti du dalykus – labai labai norėti ir pasibelsti į 17 kabineto duris. Kur kiekvieną antradienį, jaukiai susėdę, arbatėlę gurkšnoja „Public Speaking Club“ nariai. Gurkšnodami kvapnią arbatą, mokiniai diskutuoja, pristato savo naujas kalbas ir kalbeles, mokosi gestų paslapčių bei dalinasi idėjomis. Turbūt aišku, kad viskas vyksta anglų kalba, taigi nušauni du zuikius iš karto.

Per literatūros pamokas mus moko, kad rašiniuose, kalbose ir visur kitur gerų argumentų nebus per daug. Pabaigai pasilikau banginio dydžio argumentą, kodėl turėtumėte ateiti į „PSC“. Jau du biliūniečiai (antri metai iš eilės) pasiekė finalą respublikiniame oratorinio kalbėjimo konkurse Klaipėdoje. Negana to jie dar ir nominacijas parsivežė. Visi atsimena puikią pernykštę Dariaus Daukšos kalbą, Klaipėdoje apdovanotą ISM prizu. O štai šiemet užtikrintai, tarytum pradėdama naują biliūnietišką tradiciją ir paryškindama pasiekimų kartelę, į finalą žengė Radvilė Talačkaitė. O visi, ten buvę ir girdėję Radvilę, sutiks, kad nominaciją už informatyviausią kalbą mergina nuskynė tarsi vyšnią. Jei kas nepamenat šios dešimtokės kalbos, siūlau pažiūrėt. Pasimokyti tikrai yra iš ko.

Trumpai drūtai. Lauksime visų antradienį „po septynių“ ir būtų šaunu, kad atsineštumėt ko nors prie arbatos. :) Nors mokslai baigias, įsirašyti niekada nebus per vėlu ar per anksti.

скачать dle 10.3фильмы бесплатно
<
dpr

3 Balandžio 2012 09:22

Informacija apie komentarą
  • Naujienos: 0
  • Komentarai: 0
Puiki reklama ir naujų bendraminčių paieška.Tiesiog smagu.
<
Aurimas

4 Balandžio 2012 10:25

Informacija apie komentarą
  • Naujienos: 0
  • Komentarai: 0
Viena iš galimybių mokytis viešai kalbėti yra stebėti politikus. O tam reikėtų juos suprasti. Siūlau kada nors pasilikti ne vienai pamokai, o šiek tiek ilgiau ir pažiūrėti šį viešai pasiekiamą video http://youtu.be/AQENwD-QlRA . Viskuo aklai netikėkite, bet tikrų dalykų tikrai rasite, o ir anglų kalbai į naudą :)

Ggal ne taip labai įdomu, ne visai viskas aktualu, bet neabejotinai labai naudinga - http://youtu.be/Aw36-ByXuMw.

O čia jau pakarpyta paskaita konkrečiai apie public speaking - http://youtu.be/5U-ecOk0gWA (daugiau galima "išsigooglinti").

O gal viską jau matėte? Pasidalinkite nuorodomis :)

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *
Reddit Video Downloader Coloring Pages

Gairės

Naujienų archyvas

Birželis 2024 (2)
Gegužė 2024 (5)
Balandis 2024 (9)
Kovas 2024 (1)
Rugsėjis 2023 (2)
Birželis 2023 (3)
^