» » "1 kūrinio galerijoje" Gabrielės Vetkinaitės darbas
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 2308
  • Autorius: Gražvydas
  • Data: 18-04-2013, 18:16
18-04-2013, 18:16

"1 kūrinio galerijoje" Gabrielės Vetkinaitės darbas

Kategorija: Saviraiškos erdvė

Balandžio 9 dieną “1 kūrinio galerijoje” pasirodė naujas, nuostabus darbas. IIa klasės gimnazistė Gabrielė Vetkinaitė mums pristatė neįprastą, paslaptingą tapybos darbą.

Tikrai ne pirmas kartas kai “1kūrinio” galeriją puošia darbai atlikti šia technika, tačiau Gabrielės darbas išskirtinis, įtraukiantis. Visi esame sužavėti.
“Tiesiog, man patinka staigi tapyba, su kortele bei liniuote. Ankščiau viską darydavau labai kruopščiai ir džiaugiuosi galėdama elgtis visiškai atvirkščiai.”-sakė Gabrielė.

Kiekvienam menininkui apie savo darbus kalbėti labai sunku, bet reikia. Taigi paprašiau Gabrielės papasakoti apie savo darbą. “Hmm, bus sunku, nes yra daug dalykų, kurių nelabai galiu paaiškint… Kodėl portretas? Todėl, kaaaad... Nežinau. Man labiausiai „limpa“ būtent tai,- gal tiesiog dar neatradau nieko įdomaus gamtoje ar dar kažkur..? O veidai juk visada traukia. Per juos ir išreiškiami visi jausmai ir net gi galima įžvelgti vidinius išgyvenimus.”- sakė jaunoji menininkė.

Gabrielė – šiltas, paprastas, lengvai bendraujantis žmogus. Darbas puikiai iliustruoja pačią autorę, atskleidžia merginos vidinį pasaulį.

"1 kūrinio galerijoje" Gabrielės Vetkinaitės darbas "1 kūrinio galerijoje" Gabrielės Vetkinaitės darbasскачать dle 10.3фильмы бесплатно
<
123

19 Balandžio 2013 18:07

Informacija apie komentarą
  • Naujienos: 0
  • Komentarai: 0
Šaunuolė! Didžiuojamės Tavim, Gabriele. :)
<
Sergey

30 Birželio 2015 11:44

Informacija apie komentarą
  • Naujienos: 0
  • Komentarai: 0
At last! Something clear I can unsendtard. Thanks!

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *