» » Kovo 11-oji - linksmai, jaunatviškai ir išradingai
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 1432
  • Autorius: Laura
  • Data: 15-03-2016, 10:55
15-03-2016, 10:55

Kovo 11-oji - linksmai, jaunatviškai ir išradingai

Kategorija: Naujienos

Praėjusį penktadienį, kovo 11-ąją, visoje šalyje buvo minima Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo diena. Norint paminėti šią unikalią dieną Lietuvos istorijoje, Jono Biliūno gimnazijos parlamentas surengė orientacines varžybas po Anykščių miestą.
Varžybose dalyvavo 8 komandos po 3-5 narius. Iš viso buvo 10 punktų, o ilgiausias maršrutas, kurį teko sukarti dalyviams, buvo nuo Laimės žiburio iki Siauruko. Tačiau dalyviams reikėjo ne vien atpažinti užuominose paslėptas vietas ir greitai iki jų nusigauti, bet ir atsakyti į mokinių užduotus gudrius klausimus arba atlikti fizinius pratimus. Štai gimnazistės Laura Dundulytė ir Kornelija Mikalajūnaitė, budėjusios prie Antano Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus, dalyviams užduodavo ne tik įdomių klausimų apie Antaną Vienuolį ar Antaną Baranauską (pavyzdžiui, kokioje planetoje yra krateris, pavadintas Antano Baranausko vardu?), bet ir labai šaunių fizinių pratimų, kaip ėjimas antele nuo vieno medžio iki kito arba 30 pritūpimų.
Pralaimėjusių komandų nebuvo ir dalyviai buvo apdovanoti ne vien diplomais, bet ir riestainiais. Labiausiai mokinių parlamentas džiaugiasi aktyviu vienuoliečių dalyvavimu. Taigi orientacinės varžybos buvo ne tik puiki idėja paminint kovo 11 - ąją ir išbandant savo jėgas ir protą, bet ir suvienijo mokyklos parlamentą naujiems tikslams bei darbams. Unus pro omnibus, omnes pro uno!

Kovo 11-oji - linksmai, jaunatviškai ir išradingaiKovo 11-oji - linksmai, jaunatviškai ir išradingaiKovo 11-oji - linksmai, jaunatviškai ir išradingai
Kovo 11-oji - linksmai, jaunatviškai ir išradingaiскачать dle 10.3фильмы бесплатно
<
Fuflaperdijus

15 Kovo 2016 17:39

Informacija apie komentarą
  • Naujienos: 0
  • Komentarai: 0
eh..labai gailiuosi, kad negalejau sudalyvaut :((( tikiuosi dar kazkas panasaus bus?!?

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *