» » „Afrikos dienos 2012“ – rašyk straipsnius apie Afriką
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 1975
  • Autorius: Mantvydas
  • Data: 19-03-2012, 21:44
19-03-2012, 21:44

„Afrikos dienos 2012“ – rašyk straipsnius apie Afriką

Kategorija: Naujienos

„Afrikos dienos 2012“ – rašyk straipsnius apie Afriką„Afrikos dienos 2012“ – tai jau antrą kartą Lietuvoje organizuojamas Juodosios Afrikos kultūros festivalis, kaip didelio susidomėjimo sulaukusių „Afrikos dienų 2011“ tęsinys. Festivalio metu bus siekiama pristatyti Subsacharinės Afrikos kultūrą iš įvairių perspektyvų. Festivalis vyks 2012 m. gegužės 16-20 d.

Projektas „Afrikos dienos“ – tai kompleksinis 5 dienų Afrikos muzikos ir šokio, kino, susitikimų, parodų, diskusijų ir kitų renginių ciklas. Festivalio rengėjai siekia supažindinti Lietuvos visuomenę su Juodosios Afrikos kultūra, aktualijomis, atskleisti sąsajas su Lietuva, įtraukti vietos bendruomenę, skatinti kultūrų dialogą bei skleisti toleranciją skirtingų rasių, religijų bei tautų žmonėms.

Siekiant, kad Lietuvoje Juodoji Afrika ir jos kultūra būtų pristatyta kuo plačiau ir įsimintiniau, „Afrikos dienos“ ieško žmonių, norinčių ir galinčių rašyti straipsnius Afrikos tema. Temos gali būti kuo įvairiausios (priklausomai nuo autoriaus domėjimosi sferos), nebūtinai susijusios su kultūra, tačiau įdomios platesniam žmonių ratui. Kviečiame pasidalinti tuo, ką žinai, su visais!

Straipsniai su autoriaus leidimu būtų spausdinami interneto dienraščiuose, platinami festivalio interneto svetainėje bei puslapyje Facebook, kuriuose siekiama sukaupti tam tikrą elektroninę „bibliotekėlę“ Afrikos temomis.

Straipsnius ir lydinčias nuotraukas gali siųsti iki 2012 m. balandžio 1 d. Dėl ketinimo rašyti ir planuojamos temos kreipkis el. paštu: barkauskaiteviktorija[eta]gmail.com.скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *