» » Biliūniečiai pasiruošę mokslams
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 1575
  • Autorius: Kristina
  • Data: 10-10-2012, 20:17
10-10-2012, 20:17

Biliūniečiai pasiruošę mokslams

Kategorija: Naujienos

Biliūniečiai pasiruošę mokslams

Regis, dar visai neseniai facebook‘as mirgėjo nuo post‘ų su sveikinimais, jog pagaliau atėjo visų, ypač mokinių, mylima ir laukiama vasara. O štai, jau grėbstome nukritusius lapus kiemuose ir graužiame rudeninius obuolius.

Prasidėjus ir jau įsibėgėjus naujiems mokslo metams, biliunke.lt komanda nutarė pasmalsauti, ar šiais mokslo metais gimnazijos mokiniai pasiruošę palinkti prie vadovėlių ir krimsti matematines lygtis.

Taigi, atlikus apklausą paaiškėjo, jog daugiausiai (net 53%) apklaustųjų yra pasiruošę linksmintis, tačiau ne taip smarkiai, jog nukentėtų mokslai. Taip pat, atsirado nemažai stropuolių (39%), kurie į savo ateitį žvelgia labai rimtai ir yra pasiryžę visus devynis mokslo meto mėnesius atsiduoti žinių gilinimui. Žinoma, yra ir tokių (labai džiugu, kad tik 8%), kuriems mokslo metai, lyg vasara, tiktai oras vėsesnis.

Na, o biliunke.lt linki mokiniams neišsemiamos valios keliantis anksti rytą iš savo mylimos lovelės, vaikant svajones per pamokas ir ruošant namų darbus tamsų vakarą, o mokytojams kantrybės, sulig šulinio gilumu, ruošiant naująją kartąскачать dle 10.3фильмы бесплатно

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *