» » Mokytojų diena
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 2447
  • Autorius: Egle
  • Data: 7-10-2015, 15:47
7-10-2015, 15:47

Mokytojų diena

Kategorija: Naujienos

Spalio 5 dieną mokykla šventė ypatingą šventę - Mokytojų dieną. Tiek jaunesniems, tiek vyresniems gimnazijos bendruomenės nariams ir mokiniams tai viena smagiausių dienų, kai pamokos šiek tiek lengvesnės, o mokytojus pavaduojantys abiturientai - ne tokie griežti ir reiklūs. Šia gražia proga gimnazijos mokiniai surengė sveikinimų koncertą ir protmūšį.

Sveikinimų koncerte dalyvavo ir mokytojus savo šokiais, dainomis ir eilėmis sveikino ne tik gimnazijos mokiniai, bet ir tokios žvaigždės kaip estrados princas Rytis Cicinas, grupė Jonis, garsioji dainininkė Adelė.

Po linksmo koncerto ir trumpos pertraukėlės mokytojus vėl kvietėme į aktų salę, kur vyko jiems skirtas protų mūšis. Čia mokytojai burtų keliu buvo suskirstyti į komandas pagal balionų, kuriuos gavo, spalvas. Klausimai buvo įvairiausi - vienus ruošė gimnazijos Kino klubo nariai, kitus - parlamento atstovai. Tikimės, kad tai buvo naudinga ir įdomu. Sveikiname raudonąją komandą, tapusia šio protmūšio nugalėtoja!

Protų mūšio metu taip pat buvo paskelbti nominacijų nugalėtojai. Visą savaitė mokiniai balsavo ir rinko pačius pačiausius mokytojus. Sveikiname juos!!!

Įsimintiniausias mokytojas - Dalia Andriuškevičienė
Ryžtingiausias mokytojas - Gintaras Ražanskas
Įdomiausias mokytojas - Daiva Kuprionienė
Lėčiausias mokytojas - Darius Mažeikis
Kantriausias mokytojas - Rasa Pilkienė
Aktyviausias mokytojas - Jūratė Musteikienė
Stilingiausias mokytojas - Ona Jakimavičienė
Linksmiausias mokytojas - Dalius Repečka
Sukalbamiausias mokytojas - Ramunė Petrusevičienė
Mylimiausias mokytojas - Dalia Gilienė


Mokytojų diena Mokytojų diena Mokytojų diena Mokytojų diena Mokytojų diena Mokytojų diena Mokytojų diena Mokytojų diena Mokytojų dienaMokytojų diena Mokytojų diena Mokytojų diena Mokytojų diena Mokytojų diena Mokytojų diena Mokytojų diena Mokytojų diena Mokytojų diena Mokytojų diena Mokytojų diena Mokytojų diena Mokytojų diena Mokytojų diena Mokytojų diena
Mokytojų diena Mokytojų diena Mokytojų diena Mokytojų diena Mokytojų diena Mokytojų dienaскачать dle 10.3фильмы бесплатно

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *