» » Susipažinkite su "Anime" piešėja!
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 2172
  • Autorius: Justas
  • Data: 13-11-2014, 21:08
13-11-2014, 21:08

Susipažinkite su "Anime" piešėja!

Kategorija: Saviraiškos erdvė

Sveiki sveikučiai! Po ilgos pertraukos saviraiškos erdvė ir vėl aktyvi! Mūsų gimnazijoje yra daug gabių mokinių, tik kai kurie iš jų, deja, bijo pasirodyti.

Šį kartą pristatysime merginą, kuri piešia anime. Nežinai, kas yra anime? Anime – tai iš Japonijos kilęs animacijos stilius, kuriam būdinga savita veikėjų ir aplinkos estetika. Veikėjams būdingos didelės, neproporcingos veidui akys, įvairių formų ir spalvų plaukai, kojos ir rankos nėra proporcingos liemeniui ir spalvinimas yra trisluoksnis.

O dabar susipažinkime su šių kūrinių autore. Ji – vienuoliktokė Diana, kuri tik šiais metais atėjo į mūsų gimnaziją. Diana sako, kad tikrai nepiešia tobulai ir dar turi kur tobulėti. Jos manymu, nėra svarbu ar tavo piešiniai patinka kitiems – svarbiausia, kad jie patinka tau ir kad tau smagu užsiimti ta veikla. Viskas prasidėjo nuo tada, kai būdama kažkur 5-6 metų, ji pamatė pirmąjį anime filmuką. Tada ją pakerėjo didžiulės vaikėjų akys. Bet piešti ji pradėjo tik prieš kokius 2 metus. Jos piešiniuose atsispindi tam tikros emocijos. Ji piešia juos apimta džiaugsmo, liūdėsio, kartais ir nusivylimo. Kai kurie piešiniai tėra žmonių užsakymai „nupiešk ir mane!“.

Šią merginą prikalbinti, kad parodyti savo darbus buvo ganėtinai sunku. Ji vis kartojo, kad nėra čia ką rodyti. Bet draugų paskatinta, ji pasiryžo parodyti savo darbus ne tik draugams, bet ir platesnei auditorijai.

Na, o ką manote jūs apie Dianos darbus?

Susipažinkite su "Anime" piešėja!скачать dle 10.3фильмы бесплатно
<
-

15 Lapkričio 2014 19:24

Informacija apie komentarą
  • Naujienos: 0
  • Komentarai: 0
Tos mergaitės piešiniuose tikrai atrodo įspūdingai. Super:) winked
<
Woho

17 Lapkričio 2014 22:15

Informacija apie komentarą
  • Naujienos: 0
  • Komentarai: 0
Šaunuolė Diana :) Žiauriai faini darbai!
<
Apšalęs

23 Lapkričio 2014 21:16

Informacija apie komentarą
  • Naujienos: 0
  • Komentarai: 0
*Facepalm*

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *
Téléchargeur de vidéos YouTube story saver Telecharger Video Instagram

Gairės

Naujienų archyvas

Gruodis 2022 (1)
Spalis 2022 (1)
Balandis 2022 (2)
Kovas 2022 (2)
Vasaris 2022 (2)
Sausis 2022 (5)
^