» » Nerijus Buivydas
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 1624
  • Autorius: Justas
  • Data: 25-09-2014, 17:50
25-09-2014, 17:50

Nerijus Buivydas

Kategorija: Niekniekiai


Tarptautinė paramos organizacija „Reach For Change“ kartu su TV3 televizija organizuoja pirmąjį konkursą „Talentas keisti“ Lietuvoje. Labai džiaugiamės, jog vienas iš kandidatų siekiant geresnio pasaulio vaikams, jų teisių gynimo visose srityse ir pačių originaliausių idėjų šiems tikslams įgyvendinti, yra „Sėkmės mokyklos“ vadovas Nerijus Buivydas!

Praėjus ne vieną atrankos etapą, Nerijui liko įveikti finišo tiesiąją, kuri nebus nei tiesi, nei sėkminga be Jūsų balso http://talentaskeisti.lt/candidate/nerijus-buivydas.

Jei Jūs atviri naujoms idėjoms ir norite prisijungti prie bėgimo akcijos, pasidalinkite šia informacija Facebook grupėse, paraginkite už idėją balsuoti savo draugus ir pažįstamus.
Nerijaus Buivydo žinutė: "Planuoju 2015m. gegužės mėn. vykdyti bėgimo akciją per Lietuvos mokyklas ir miestelius. Per 20 dienų - 20 maratonų - 20 vizitų Lietuvos mokyklose. Vizitų metu kalbėsimės apie bėgimą, sveikatą, reikalingus pokyčius švietime ir kaip tai galima būtų įgyvendinti kiekvienoje mokykloje. Kiekvienai mokyklai įteiksiu ir Demokratinio ugdymo programą, kurią parengėme vykdydami šį projektą:
http://www.sekmesmokykla.lt/demokratinis-ugdymas/"скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *