» » Diskusijų ciklas "Kokia bus ateities Lietuva?" kartu su "Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti"
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 297
  • Autorius: Šarūnas
  • Data: 30-11-2018, 18:21
30-11-2018, 18:21

Diskusijų ciklas "Kokia bus ateities Lietuva?" kartu su "Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti"

Kategorija: Naujienos / Galerija

Diskusijų ciklas "Kokia bus ateities Lietuva?" kartu su "Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti"Mokykloje dviem puikiais susitikimais baigėsi diskusijų ciklas "Kokia bus ateities Lietuva?"

Du prelegentai - Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius ir LRT.lt žurnalistas Mindaugas Jackevičius kalbėjo svarbiomis jaunimo pilietiškumo temomis. Arnoldas Pranckevičius – vienas didžiausią Europos politikos patirtį turinčių žmonių Lietuvoje. Buvęs prezidento Valdo Adamkaus, Europos Parlamento pirmininkų Jerzy Buzeko ir Martino Schulzo patarėjas. Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas pokalbį pradėjo kviesdamas prisiminti Popiežių Pranciškų, kuris pabrėžė, kad megzdami dialogą, būdami atviri ir supratingi, lietuviai gali tapti tiltu tarp Rytų ir Vakarų. Anot jo, tai brandžios istorijos vaisius, kurį mūsų tauta gali pasiūlyti pasaulio bendruomenei, o ypač ES.

Svečias įdomiai pasakojo apie Europos Sąjungos dabartį ir ateities perspektyvas, atsakė į mokinius dominančius klausimus. O klausimų būta įvairių – apie asmeninį politiko gyvenimą, kaip jam pavyko įkopti į politikos aukštumas, Autorinių teisių direktyvą, memų uždraudimą, kariuomenę, gynybą. Svečias pažadėjo gegužės mėn. dar kartą apsilankyti gimnazijoje.

Mindaugas Jackevičius kalbėjo apie savo patirtį žurnalistikos srityje, kaip ir kodėl jis pasirinko tokį karjeros kelią. Taip pat - su kokiais iššūkiais susiduria šiandieninė žiniasklaida ir jos svarbą šalies gyvenime. Pilna salė mokinių suprato, kad tvariai valstybei laisva žiniasklaida labai svarbi. Tikimės, kad tokių diskusijų bus dar daugiau.

Tai vienas iš savivaldybės remiamo projekto "Anykščių Jono Biliūno gimnazijos savivalda pilietiškam jaunimui" renginių.


Diskusijų ciklas "Kokia bus ateities Lietuva?" kartu su "Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti"
Diskusijų ciklas "Kokia bus ateities Lietuva?" kartu su "Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti"
Diskusijų ciklas "Kokia bus ateities Lietuva?" kartu su "Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti"скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *