16-04-2015, 16:24

Dvyliktokai - ,,Juventus“ krepšinio lygos vicečempionai

Kategorija: Naujienos

Dvyliktokai ,,Juventus“ krepšinio lygos vicečempionai
Balandžio 10-11 dienomis utenos daugiafunkciame sporto centre vyko ,,Juventus“ krepšinio lygos finalinio šešeto kovos. Jame dalyvavo ir gimnazijos dvyliktokų komanda ,,Kaskadiorai“. Po aštuonis mėnesius vykusių lygos kovų (Utenos rajone varžybos prasidėjo rugsėjo mėnesį, kituose miestuose- sausio) stipriausios penkių rajonų ir vieno miesto komandos susitiko finaliniame šešete išiaiškinti, kuri komanda yra stipriausia ir kuriai atiteks pagrindinis lygos prizas kelionė į Vokietiją.
Penktadienį, atvykus visoms komandoms į Uteną, buvo ištraukti burtai, kurie šešias komandas suskirstė į du pogrupius po tris komandas. Ištraukus burtus paaiškįjo, kad anykštėnai žais vienoje grupėje su ,,Alantos“ komanda (Molėtų r.) ir ,,K. Būgos gimanzija“ (Zarasų r., Dusetos). Pirmose grupės varžybose susitiko ,,Kaskadiorai“ su ,,Alanta“. Po atkaklios kovos 85:79 laimėjo Anykščių moksleiviai. Dėl nepalankių burtų J.Biliūno gimnazijos dvyliktokams teko žaisti dvejas varžybas iš eilės. Taigi vos spėję atgauti jėgas , jie vėl turėjo eiti į aikštelę ir kovoti dėl pirmos vietos grupėje, jų laukė K.Būgos gimnazijos atstovai. Tačiau antroje rungtynių pusėje pavargę dusetiškiai neprilygo ,,Kaskadiorams“ ir pastarieji laimėjo 81:65. Pirmoji vieta grupėje anykštėnams atvėrė kelią į lygos finalą, kuriame jų laukė A. Šapokos gimnazijos komanda ,,Dildošiai“ (Utena).
Šeštadienį 17.30 prasidėjo lygos finalai. Mažajame finale susitiko ,,Žaibas“ (Ignalinos r.) ir ,,Alanta“, kurį laimėjo svečiai iš Ignalinos 56:55. Šias varžybas, nerimastingais ir susikaupimo pilnais veidais stebėjo ir Anykščių dvyliktokai, nes iš kart po varžybų į kovą stoti turėjo būtent jie.
Komanda, atstovavusi mūsų mokyklą, Daugirdas Kuprionis, Gytis Krivickas, Saimonas Butkys, Valentas Dalydžius, Dainius Mikulinas, Darius Mackonis, Jonas Banys, žaisti, dėl traumos, negalėjęs Gediminas Žiukas ir treneris Ramūnas Šližys, kovėsi garbingai, bet po nesėkmingos rungtynių pabaigos, deja, pralaimėjo ,,Dildošiams“ 47:51 ir liko antroje vietoje. Komanda buvo apdovanota taure, medaliais, diplomais ir specialiais lygos prizais.
Finalinio šešeto metu vyko ,,Juventus“ krepšinio lygos ,,Visų žvaigždžių“ renginys. Čia anykščius atstovavo trys krepšininkai: Saimonas Butkys (tritaškių ir įgudžių konkursai), Jonas Banys (dėjimų konkursas), Gytis Krivickas (,,Visų žvaigždžių“ varžybos su Utenos ,,Juventus“ komanda).
Šeštadienio ryte taip pat vyko ir protų mūšis tarp komandų, kuriame ,,Kaskadiorai“ užėmė antrąją vietą vietą vos tašku nusileisdami Visagino Verdenės gimnazijos krepšininkams.скачать dle 10.3фильмы бесплатно