» » Konkursas „Aš ir mano herojus“.
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 2943
  • Autorius: Justas
  • Data: 27-02-2014, 21:13
27-02-2014, 21:13

Konkursas „Aš ir mano herojus“.

Kategorija: Konkursai

Konkursas „Aš ir mano herojus“.


NUOTRAUKŲ KONKURSO ,,Aš ir mano herojus‘‘ NUOSTATAI


I. BENDROSIOS NUOSTATOS

1. Nacionalinės programos ,,Kalbą kuriu AŠ!“ (toliau - Programa) nuostatai reglamentuoja Programos tikslus, uždavinius, dalyvius ir organizavimo tvarką.
2. Programa „Kalbą kuriu AŠ!“ – tai raštingumo kėlimo ir lietuvių kalbos vartojimo gerinimo programa, 2013 – 2014 metais įgyvendinama visose Lietuvos bei užsienio lietuvių mokyklose ir yra skirta visiems 5 -12 klasių Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams.
3. Programos tikslas – priminti ir parodyti mokiniams, kokia svarbi yra taisyklinga kalba, taisyklingas jos vartojimas ir padėti ją labiau populiarinti bei papildyti taisyklingais lietuviškais žodžiais. Programa siekia, kad apie raštingumo problemą sužinotų kiekvienas moksleivis ir kūrybiškai pradėtų keisti esamą situaciją.
4. Nuotraukų konkursas ,,Aš ir mano herojus‘‘ yra kūrybinis konkursas, kuris truks iki kovo 28d., skatins moksleivius domėtis lietuvių kalbininkais, atskleisti jų gausą ir parodyti, kad jie yra neužmiršti.

II. KONKURSO KONCEPCIJA

5. Suburti visą klasę ir nusifotografuoti su plakatu, ant kurio būtų užrašytas ir kūrybingai perteiktas mylimiausias lietuvių kalbininkas.
6. Pateikti 5 – 10 sakinių aprašymą, kodėl jis yra mylimiausias.
7. Klasė gali siųsti tik vieną nuotrauką.
8. Siunčiant nuotrauką parašyti mokyklą, klasę ir kontaktinį asmenį (vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninis paštas)

III. KOMANDOS SUDĖTIS, SIUNTIMO TAISYKLĖS

9. Nusifotografuoti turi visa klasė.
10. Nuotraukas turi atsiųsti el. paštu KalbaKuriuAS@gmail.com iki kovo 21d. 19val.


IV. VERTINIMAS

11. Visos nuotraukos vertinamos dvejais aspektais: 50% vertinimo sudarys komisijos vertinimas ir 50% vertinimo sudarys „patinka“ paspaudimų skaičius socialiniame tinkle facebook.
12. Vertinami šie aspektai: temos atspindėjimas, kūrybiškumas ir pagrįstumas, kodėl jis svarbus.

V. PRIZAI

13. Prizai bus įteikti programos uždarymo metu balandžio mėnesį Vilniuje visiems konkurso nugalėtojams; negalint atsiimti prizo jis bus nusiųstas į nugalėtojo miesto (rajono) savivaldybės švietimo skyrių.

VI. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

1. Visa informacija, susijusi su konkursu bus skelbiama www.facebook.com/kalbakuriuas ir www.moksleiviai.lt .
2. Konkurso organizatoriai pasilieka teisę keisti konkurso organizavimo tvarką bei steigiamą prizą.
3. Daugiau informacijos konkurso dalyviai gali pasiteirauti el.paštu KalbaKuriuAs@gmail.comскачать dle 10.3фильмы бесплатно
<
Timothyen

28 Kovo 2014 13:12

Informacija apie komentarą
  • Naujienos: 0
  • Komentarai: 0
правда online казино и игровые автоматы без платные.
<
Guy

30 Birželio 2015 04:07

Informacija apie komentarą
  • Naujienos: 0
  • Komentarai: 0
O po to, kadangi išdeginimas manau duoda gan lygų paviršių, ,,laukinėmis sąlygomis gmilaa naudoti smėlį ir su kuo nors trinti, tai kažkiek pašalins juodą spalvą. Aš pats anksčiau galvojau kaip gmilaa nešantis tik peili į gamta (na ir dar sakykim batų raištelį :] ) pasigaminti padorų šaukštą. Tai visai neblogai gavosi šaukšto įdubą gilinti-apvalinti-lyginti naudojant pagaliuką sukant jį lanku (kaip ugnies įkūrimui). Ir vis pridedant smėliuko (Vingio parko šlaite radau ten tokio pilko smėliuko) sukant su tuo pagaliuku, sakyčiau gan neblogai gavosi. ;]

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *
Reddit Video Downloader Coloring Pages

Gairės

Naujienų archyvas

Birželis 2024 (2)
Gegužė 2024 (5)
Balandis 2024 (9)
Kovas 2024 (1)
Rugsėjis 2023 (2)
Birželis 2023 (3)
^