» Prisijunk prie „Sniego Gniūžtės“ stovyklos!
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 1620
  • Autorius: Radvilė
  • Data: 21-04-2013, 20:54
21-04-2013, 20:54

Prisijunk prie „Sniego Gniūžtės“ stovyklos!

Kategorija: ---

Prisijunk prie „Sniego Gniūžtės“ stovyklos!

2013 m. balandžio 26 d. bus ta diena, kada į Vilnių pagaliau ateis pavasaris! Nors visiems jau seniausiai atsibodo balta paklodė dengianti miestą jau keletą mėnesių, organizacija LKJBS „Žingsnis“ kviečia paridenti, tikėkimės, vieną iš paskutinių šiemet, tačiau labai ypatingą „Sniego gniūžtę“.

„Sniego Gniūžtė“ – tai trijų dienų stovykla moksleiviams nuo 14 metų. Į ją susirinkęs jaunimas ne tik praleidžia savaitgalį kitaip, susipažįsta su naujais žmonėmis, tačiau ir išmoksta naujų bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių. Renginio organizatoriai stengiasi, jog užverdami stovyklos duris dalyviai būtų pasisėmę naujų žinių, kurių nesužinotų mokykloje, neužmirštamų įspūdžių bei įgavę patirties, kurią galės panaudoti ateityje.

Šį kartą „Sniego Gniūžtės“ stovykla kviečia į „Gyvenimo fabriką“. Įtraukiančios programos metu diskutuosi apie įvairiasias profesijas – nuo kaminkrečio iki politiko, bus dalinamasi realiomis žmonių gyvenimo istorijomis ir bandoma iš jų pasimokyti bei sužinoti, kaip išvengti pavojų, kuriuos kelia psichotropinės medžiagos.

Programa „Operacija Sniego Gniūžtė“ buvo sukurta 1977 m. Rokforde., Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šeši tuometiniai paaugliai nusprendė susikurti terpę, kurioje galėtų ne tik leisti laisvalaikį be kvaišalų, tačiau ir tobulėti patys bei skleisti prevencines idėjas kitiems. Programa buvo sukurta remiantis idėja, kad jeigu vienas žmogus pozityviai paveikia kitą, šis savo ruoštu tą patį padaro kitam ir viskas rutuliojasi kaip sniego gniūžtė. Lietuvoje „Sniego gniūžtės“ stovyklos ir kiti programos renginiai rengiami jau beveik 20 metų.

Stovykla vyks Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazijoje, 2013 m. balandžio 26 – 28 d.

Daugiau informacijos teiraukis el. paštu sgstovykla@zingsnis.lt arba ieškok čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva.скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *