» » Dvyliktas Biliūnkalnio laiptelis - Gabrielė Zizirskaitė
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 188
  • Autorius: Ugnė
  • Data: 20-06-2024, 19:33
20-06-2024, 19:33

Dvyliktas Biliūnkalnio laiptelis - Gabrielė Zizirskaitė

Kategorija: Naujienos

Dvyliktas Biliūnkalnio laiptelis - Gabrielė Zizirskaitė
Saulėtą vakarą kviečiame paskaityti apie meniškos prigimties žaviąją abiturientę - Gabrielę Zizirskaitę!Apibūdink save GenZ slengu.
Manau, kad mano draugai geriau pažįsta mane nei aš pati, tai jų atsakymas buvo toks - ,,Do it for the plot rizzleris”

Liko mažai laiko iki išleistuvių šventės. Ar jautiesi pakankamai suaugusi ir pasiruošusi atverti naują puslapį ir pradėti gyventi brandų gyvenimą?
Norėčiau sakyti, kad esu pasiruošus žengti į platų pasaulį, bet nuojauta kužda, kad pajutus tikra gyvenimą, suvoksiu, jog branda nėra tik amžius. Suprasiu, kiek daug dar turiu augti, mokytis ir tobulėti.

O kaip manai, ar būsi viena iš tų gimnazistų, kurie net ir pabaigę mūsų gimnaziją sugrįžta į ją ir susitinka mokytojus, žiūri, kas pasikeitė per metus?
Nemanau, nors esu labai nostalgiška asmenybė. Mokyklos baigimas yra puikus laikas pradėti naują gyvenimą. Noriu judėti į priekį ir neatsigręžti atgal. Nors gal ir sugrįšiu bent kartą pažiūrėti ar katilas dar gyvas.

Kokių dalykų labiausiai pasiilgsi iš gimnazijos?
Labiausiai pasiilgsiu mokyklos šurmulio, atmosferos. Kai dar eini į mokyklą atrodo, kad nori pabėgti nuo triukšmo, nes jis toks varginantis. Bet dabar suvokiu, kad nebeteks sugrįžti į gimnazija, susitikti su visais klasiokais, prasilenkti koridoriuje su draugais ir pasidaro šiek tiek liūdna.

Tave vieni žmonės žino kaip Gabrielę, kiti kaip „Zyzą“. Ką šis pseudonimas/slapyvardis reiškia? Kokia jo istorija?
Jį sugalvojo buvę dvyliktokai su kuriais eidavau į sporto sale. Yra toks garsus bodybuilderis “Zyzz” ir jo slapyvardis prasideda iš tos pačios raidės kaip ir mano pavardė. Iš pradžių tarsi juokaudami mane taip vadino, bet pamažu pravardė “prilipo” ir ją pradėjo naudoti visi.

Jei galėtum įamžinti savo slapyvardį bet kurioje biliūnkės vietoje, kokią vietą pasirinktum?
Jis bus įamžintas ant katilinės sienos, nes tai buvo vieta, kur dažniausiai lankydavausi mokykloj, bet jūs to iš manęs negirdėjot

Tu labai prisidėjai prie mokyklos gyvybingumo: pradedant savo pristatytu darbu, baigiant – grojimu gitara grupėje. Ką šios veiklos tau padėjo sužinoti apie save?
Veiklos man padėjo pažinti save. Supratau, kad be reikalo nuvertinu save, kad turėčiau užsibrėžti aukštesnius tikslus sau.

„1 kūrinio galerijoje“ prieš du metus pristatei savo darbą – Natiurmortą. Kaip pati minėjai : „darbas turi kelias reikšmes, o taip pat norėjai išreikšti jausmą, kai kažko labai nori, jauti tam aistrą, tačiau jautiesi smerkiamas ir lieki nesuprastas aplinkinių“. Kaip manai, ar gimnazijoje vis dar yra nesuprastų žmonių įvairiose srityse?
Taip, ir visada bus. Mokykloje dažnai pastebiu žmones kurie atrodo atskirti, o galbūt patys renkasi būti vieni.

Ką patartum jiems daryti, kad jie jaustųsi stipresni, o ne smerkiami ir palikti nuošalyje?
Iš patirties galiu patarti stengtis išeiti iš savo komforto zonos. Tai man labai padėjo bendraujant su žmonėmis, taip aš jaučiausi svarbi, pastebėta.

Tavo kūrinio centre - didelis granatas. Jei dabar būtų konkursas, kuriame mokytojai turėtų atkartoti tavo darbą, kokie mokytojai laimėtų prizines vietas?
Dailės mokytoja, aišku, laimėtų pirmąja vietą, nes ji piešia ir tapo gražiau nei aš. Antroj vietoj butu Regina Pipirinė, nes ji mano mėgstamiausia mokytoja. Trečioji vieta atitektų Gintarui Ražanskui už pastangas.

Ar manai, kad gimnazijoje reiktų ne vien kreipti dėmesį į sporto varžybas, bet taip pat parodyti meilę menininkams ir jų sugebėjimams bei skirti konkursus ir jiems, kad mokykla taptų įvairesne?
Gimnazijoje dominuoja sportinės veiklos ir tai mane šiek tiek pykdo. Juk tikrai daug gimnazistų labiau mėgsta menus nei sportą, bet jiems nesuteikiamos vienodos galimybes išreikšti save. Tuo tarpu sporto rungtynės vyksta gana dažnai.

Įsivaizduok, kad per išleistuves supranti, jog viskas yra tik simuliacija kaip filme „Trumano šou“. Tik pavadinimas būtų „Gabrielės šou“. Kokie daiktai, veiksmai, dalykai gimnazijoje ir jos aplinkoje tau išduotų, kad viskas yra netikra?
Jeigu po pamokos pradėtų groti ne muzika, kaip įprasta, o skambutis. Iškart suprasčiau, kad kažkas ne taip.

Pabaigai, palinkėk kažko SAU ir būsimiems devintokams.
Sau linkiu nenuleisti rankų net sunkiausiais momentais ir pasiekti visko, ko širdis trokšta, o būsimiems devintokams linkiu atrasti save gimnazijoje love
Gabrielę kalbino Ugnė Oznanskaitė

Dvyliktas Biliūnkalnio laiptelis - Gabrielė Zizirskaitėскачать dle 10.3фильмы бесплатно
<
XRumer23tiz

22 Birželio 2024 14:25

Informacija apie komentarą
  • Naujienos: 0
  • Komentarai: 0
Hey people!!!!! Good mood and good luck to everyone!!!!!

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *
Reddit Video Downloader Coloring Pages

Gairės

Naujienų archyvas

Liepa 2024 (1)
Birželis 2024 (4)
Gegužė 2024 (5)
Balandis 2024 (9)
Kovas 2024 (1)
Rugsėjis 2023 (2)
^