» » Pamąstymai apie 2021 JBG debatus
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 963
  • Autorius: Armanda
  • Data: 6-12-2021, 20:30
6-12-2021, 20:30

Pamąstymai apie 2021 JBG debatus

Kategorija: Naujienos

Pamąstymai apie 2021 JBG debatusTai turbūt viena iš labiausiai į tikruosius Lietuvos Respublikos debatus įvykusi parodija su lūžinėjančia ir vos veikiančia aparatūra, tiesiogine transliacija, kurios metu žmonės pagrinde girdėjo dviejų merginų balsus, kai kalbančiųjų buvo penki. Nepaisant to, koridorių turgus garsiai kalbėjo apie debatus.

Cirkas be bilieto ir daug juoko bei nusivylimo tiems, kurie viską girdėjo būdami ten pat – Biliunkės salėje. Keturi kandidatai pasipuošę mokyklos švarkais turėjo atlaikyti ne tik stresą, kertantį kojas ir verčiantį jas drebėti lyg būtų buvęs -20 laipsnių speigas, bet ir paruoštus klausimus, o vėliau ir pačių žiūrovų sapaliones bei kelis rimtesnius klausimus.

Ką galime sužinoti apie kiekvieną kandidatą iš šių debatų? Kad juos pažįsta jų draugai. O ką daryti tiems, kurie jų nepažįsta? Nežinau, turbūt susibendraukit, tapkit jų draugais, gal netyčia su prezidentu suartėsite. Na, bet, galbūt jie yra tiesiog tylūs intravertai, kuriems lengviau daryti, o ne kalbėti, nors ši mintis, vėlgi, pranyksta po kelių kandidatų pasisakymų, nes tikri politikai ir diplomatai renkasi TIK Biliunkėj.

Galbūt jie prisistatyti plačiau negalėjo, nes nenorėjo nuo pirmos minutės žerti pažadus, nenorėjo kopijuoti Lietuvos politikų? Nors vis dėlto, nuo pažadų jie nepabėgo ir pasidavė lietuviškam diplomatiškumui. Nuo mašinų stovėjimo aikštelės mokiniams, kas tiesą sakant, yra mokyklos valdžios, bet ne savivaldos galiai, iki NUOSTABIŲ IŠSVAJOTŲ RENGINIŲ. Mus rems corona (nealkoholinis) bei pikti valdžios žvilgsniai, kad augina nesirūpinantį įstatymais jaunimą???

Na, ir jei jūs sakysite, kad o gal jiems pavyks viską surengti laikantis įstatymų, visų nurodymų ir saugiai, nes jie juk kandidatuoja į prezidentus, turėtų turėti norą valdyti, būti lyderiais, viską apgalvoti, patarčiau kiekvienam iš jų patikrinti stuburą. Kažkaip turiu nuojautą, kad bent vienam tai tikrai bus išvarža, dar vienam skraidžios permatomi siūlai ant rankų, o kas juos valdo jau mintys jums.
Turbūt svarbiausia pridurti, kad mūsų debatai buvo tokie populiarūs, kad klausimus uždavinėjo iš mokyklos pabėgę „profkiniai“, dabartinio prezidento egocentriškoji versija ir daugybė piktų žmonių, su mielu noru išsiliejančių ant kandidatų „gražiausiais“ epitetais ir pažadais už juos nebalsuoti. Sunkios tos demokratijos pamokos...


Mandarinų vergas
скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *
Reddit Video Downloader Coloring Pages

Gairės

Naujienų archyvas

Rugsėjis 2023 (2)
Birželis 2023 (3)
Gegužė 2023 (2)
Kovas 2023 (1)
Vasaris 2023 (1)
Gruodis 2022 (1)
^