» » Dvyliktas biliūnkalnio laiptelis - Aurelijus Svirka
Informacija apie naujieną
  • Peržiūrėjo: 464
  • Autorius: Armanda
  • Data: 7-10-2021, 20:00
7-10-2021, 20:00

Dvyliktas biliūnkalnio laiptelis - Aurelijus Svirka

Kategorija: Naujienos

Dvyliktas biliūnkalnio laiptelis - Aurelijus Svirka
Šiandien "Dvyliktame bilūnkalnio laiptelyje" gimnaziją baigęs mokinys Aurelijus Svirka!Pirmasis klausimas būtų, koks jausmas baigus mokyklą? Ar nepraėjo laikas per greitai?


Tiesą sakant tai visai geras, pagaliau galima bus pajausti truputį laisvės, bet tuo pačiu ir liūdna palikti mokyklą, tiek laiko čia prabūta, tiek visko išgyventa, bet gyvenimas nestovi vietoje, tai tik mažas žingsnis, tikrieji išbandymai mūsų dar tik laukia. Pats laikas praėjo ganėtinai greitai ir nepastebimai, nors ir pamokose minutė trukdavo kelias valandas.

Kaip ruošiesi egzaminams? Ar didelis jaudulys prieš juos?

Neslėpsiu, prieš kelis mėnesius nelabai ką ir ruošiausi, na, bet dabar, kai laikas jau pradėjo spausti, nebeliko kitos išeities. Jaudintis jau nebėra kada, dabar jau viskas, kaip bus, taip bus. Bet aišku šioks toks jauduliukas vis tiek egzistuoja.

Ar daug kvailysčių esi prikrėtęs Biliūnkei?

Oj, ko tik čia nebuvo... Manau kai kurie mokytojai mane tokį ir atsimins - ,,cirkininką". Na, bet tos kvailystės gan nerimtos, manau, visiems kartais užeina noras patikrinti mokytojų nervų stiprumą. Nevardinsiu, bet daugelį iš jų prisiminus, žandai truputį pradeda rausti, bet visas veiksmas vykdavo 9-10 klasėse. Manau, kad kvailystės brendimo įkarštyje yra visai normalus dalykas.

Žinau, kad užsiimi fotografija, kada pradėjai?

Pats gerai nepamenu, bet lygtais prieš 5-6 metus.

Kas pastūmėjo tave link šio hobio/užsiėmimo?

Šeimoje pas mus visi tokie ,,prie meno", tai va ir mane patraukė smalsumas kažką sukurti. Pasiėmiau sesės fotoaparatą ir pradėjau viską, ką tik įmanoma, fiksuoti. Nuo to viskas ir prasidėjo. Na, o atėjus į biliūnkę įsitraukiau ir į kiną. Čia labai stipriai mane pastūmėjo Renata, kuri patardavo visada, kai galėdavo.

Ar jau žinai savo kitą ateities laiptelį? Kur mokysiesi?

Ateitį planuoju daugiau ar mažiau sieti su menu. Tvirtai dar nesu apsisprendęs, bet žinau, kad stosiu, kažkur į meno industriją.

Kokia svarbiausia pamoka išmokai per šiuos 4 metus mokykloje?

Niekada, NIEKADA nereikia pasiduoti. Iki užsibrėžto tikslo kelias pilnas visko. Būna gerų ir blogų akimirkų. Manyčiau, kad blogos akimirkos iš tiesų net nėra blogos, jos tik padeda mums tobulėti. Sunkiai dirbant ir nepasiduodant įmanoma viskas.

Be šito klausimo neapsieisime, kaip apibūdintum mokyklą 3 žodžiais?

Patogu ir smagu.

Ko palinkėtum ateinantiems devintokams į gimnaziją?

Devintokams norėčiau palinkėti stiprybės ir ištvermės. Ir branginti kiekvieną akimirką praleistą gimnazijoje, nes laikas labai greit prabėga. Tai bus naujas etapas jūsų gyvenime, nauja aplinka, nauji klasiokai ir mokytojai. Pradžioje gali būti kiek nedrąsu, bet laikui bėgant tai taps jums artima aplinka, susirasite naujų draugų, priprasite prie mokytojų ir visos baimės išnyks. Ir dar norėčiau patarti atsakingai mokytis nuo pat pradžių, kad netektų panikuoti atėjųs egzaminams.

Labai dėkoju už atsakytus klausimus, buvo smagu juos uždavinėti ir visokeriopos sėkmės.

Ačiū!

Aurelijų kalbino Titas Simonavičius

Dvyliktas biliūnkalnio laiptelis - Aurelijus Svirka
Dvyliktas biliūnkalnio laiptelis - Aurelijus Svirka


*Interviu paimtas nuotoliniu būdu*
*Straipsnį publikuoti be sutikimo griežtai draudžiama*скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *

Gairės

Naujienų archyvas

Balandis 2022 (2)
Kovas 2022 (2)
Vasaris 2022 (2)
Sausis 2022 (5)
Gruodis 2021 (2)
Spalis 2021 (2)
^