» » Požiūris. 2019 m. rinkimų maratonas prasideda Biliūnkėje!
Informacija apie naujieną
 • Peržiūrėjo: 902
 • Autorius: Šarūnas
 • Data: 15-01-2019, 17:23
15-01-2019, 17:23

Požiūris. 2019 m. rinkimų maratonas prasideda Biliūnkėje!

Kategorija: Naujienos / Parlamento naujienos / Požiūris

Požiūris. 2019 m. rinkimų maratonas prasideda Biliūnkėje!Ir atsitik tu man taip, kad 2019 m. rinkimų maratoną pradeda JBG Prezidento rinkimai. Beveik 2 metus prie mokinių savivaldos vairo tvirtai stovėjęs Šarūnas Grigonis kadenciją baigia. Manau, kad visi sąmoningi biliūniečiai skaitė ir analizavo išsamią ir politiškai korektišką Prezidento ataskaitą (ir nuopelnus išvardino, ir padėkot kam priklauso neužmiršo). Ir būkim tikri - ką beišrinktumėm nauju prezidentu, dar ilgai girdėsim padūsavimus ,,prie Šaro buvo geriau...“

Norą užimti JBG Prezidento Kėdę (nieks nežino, ar išvis tokia yra) panoro 5 dešimtokai - 3 merginos ir 2 vaikinai arba kitaip konvertuojant - 2 akademikai ir 3 ,,cekai“. Pastarųjų padėtis morališkai kebliausia. Žinant, kokia draugiška, gal net šeimyniška atmosfera šioje klasėje, savaime suprantama, kad apsispręsti jiems bus sunku. Neveltui juk sakoma - kurį pirštą pjausi - vienodai skaudės. Savo vienybę IIc mokiniai pademonstravo rinkdami palaikymo parašus kandidatams. Paulius Šaltenis klasės draugo Žyginto lapus užpildė rekordiniu greičiu. Pauliaus žavesio dėka savo parašus lengva ranka suraitė, net žalio supratimo, kas tas Žygis, neturintys gimnazistai. ,,Jis - mano klasiokas.“ - pasididžiavimo kupinu balsu tokiems paaiškindavo Paulius. Lengvai ir žaismingai reikiamą parašų skaičių surinko ir kiti kandidatai.

Laimės ,,cekas“ ar ,,ekas“ reikalo esmės nekeičia. Bendrai paėmus - atskirai padėjus, vienaip ar kitaip į JBG valdžios Olimpą užplasnos „žvirbliokas“. Tad dešimtokai - jau nugalėtojai.

Bet žiūrim, ką turim. Kadangi, tarp dešimtokų („cekų“ ypač) labai populiarios lygių galimybių idėjos, kandidatus pristatome abėcėlės tvarka.

Kristupas Karčemarskas. Jei tikėtume reinkarnacija, galėtume įsivaizduoti, kad praeituose gyvenimuose Kristupas galėjo būti žmogus - voras... Gimnazijoje sienomis nelaipioja, bet žaibo greičiu gali atsirasti bet kurioje vietoje. Išrinkę Kristupą, turėtumėm tokį super-duper greituolį, truputį išsiblaškiusį, bet labai pozityvų, kuris būtų pasiryžęs visiems padėti. Žodžiu save pristatinėjęs kukliai- „aš tik mažas Žemaitijos akmenėlis Aukštaitijos žemėje“, reklaminiuose plakatėliuose Kristupas metė ,,rimtą kortą“. Nusifotografavo su PAČIU JURKŠTU. Tai kas, kad didesnė dalis dabartinių biliūniečių nebeturi žalio supratimo, kas tas Jurkštas, bet legenda gyva... Kita vertus, Kristupui verta prisiminti, kad Giedrius Jurkštas niekada nelaimėjo rinkimų, o liko Amžino Kandidato statuse.

Žygintas Kulvinskas - istorijos ir kalbų mylėtojas... Mažakalbis, griežtas, bet teisingas. Savo balsą už jį tikrai atiduos griežtos rankos ar ,,aksominės“ diktatūros šalininkai. Šis kandidatas žada aukštai iškelti Parlamento kartelę, reikalauti ne tik gero vidurkio, bet ir aukštos kultūros, aktyvumo. Jei Žygintas laimės rinkimus, gali atsitikti taip, kad bus nupūstos istorijos dulkės nuo ,,JBG Parlamento Konstitucijos“, parašytos dar Valančiūno 2-ojo laikais, bet taip ir nepatvirtintos. Konstitucijos teksto autorius dar sėkmingai mina gimnazijos slenkstį, tad su jo pagalba būtų galima parašyti naują ,,JBG Parlamento Konstitucijos“ redakciją.

Žiedė Ovsiukaitė - miela, draugiška, pasitikinti savimi... Iš pirmo žvilgsnio gležna, bet iš tiesų tvirto charakterio ir stipri (didvyriškai ištveria ilgas šokių repeticijas). Žiedė iš tų, kurie nebijo klysti, susimauti, pralaimėti. Gal dėl to, jos (ne)reklaminiai plakatai pasirodė paskutiniai... Reikia tikėtis, kad juos pastebės dar neapsisprendę rinkėjai ir balsuos už Žiedę. Nes vien „padruškių“ balsų neužteks niekam.

Dovilės Pakalkaitės niekam pristatinėti nereikia. Jos tikrai nepavadinsi Pilypu iš kanapių. Dovilė aktyvi Parlamento narė, veikli, geranoriška visur spėjanti, diplomatiška, pareiginga, kūrybinga... Jos plakatai estetiški, tvarkingi, korektiški. Jei visus tuos ditirambus perrašytume vyrišką gimine, spėkit kokį vardą įrašytume vietoj Dovilės? Jei Dovilė pakeis Šarūną, jai tereikės surasti dešinę ranką - naują Elidijų... Ir Biliūnkės savivaldos laivas tvarkingai plauks toliau.

Aistė Vilkaitė (čia tas atvejis, kai žmogui labai tinka pavardė) paskutinioji mūsų kandidatė, bet tikrai neprasčiausia. Ji pirmoji atvirai, drąsiai Facebook‘o erdvėje išdėstė savo programą, kuriame pateikia ilgą save apibūdinančių žodžių sąrašą. Papildyčiau jį žodžiais kantri ir išdidi... Nors ,,laikų“ lietaus šis Aistės išstojimas nesulaukė, bet aptarinėjamas buvo plačiai - sulaukė ir liaupsių ir kritikos. Svarbiausia buvo pastebėtas. Tad balsų rinkimuose Aistė tikrai gaus.

Kandidatų debatai jau čia pat. Ateikit, klausykit, girdėkit, žiūrėkit, matykit, galvokit, balsuokit... Gal kažkam atrodo, kad JGB prezidento rinkimai tik žaidimas, bet žaisdami mokomės. Švęskim demokratiją.

Šiokia ir Anokia
скачать dle 10.3фильмы бесплатно
<
Mrs

15 Sausio 2019 17:38

Informacija apie komentarą
 • Naujienos: 0
 • Komentarai: 0
Tik už Dovilę!
<
Mr

15 Sausio 2019 18:47

Informacija apie komentarą
 • Naujienos: 0
 • Komentarai: 0
Tik už Aistę,
Nes ji geriausia 
<
anonimas

15 Sausio 2019 23:21

Informacija apie komentarą
 • Naujienos: 0
 • Komentarai: 0
Tik už Žiedę! Šarūno tikriausiai niekas nepakeis, tačiau Žiedė gali padaryti žymiai geresnę mokyklą nei yra dabar.
<
lygios teisės

16 Sausio 2019 06:53

Informacija apie komentarą
 • Naujienos: 0
 • Komentarai: 0
Vienijamės už Kristupą ar Žygintą, vyrai!
<
karoce

16 Sausio 2019 12:55

Informacija apie komentarą
 • Naujienos: 0
 • Komentarai: 0
jei vilkaite laimes - einu profken
<
RenkamAtsakingai

16 Sausio 2019 13:08

Informacija apie komentarą
 • Naujienos: 0
 • Komentarai: 0
Balsuojam už Kristupą, nes jis atsakingas pilietis ir šaunus mokinys. Bus šaunus Prezidentas:)
<
Ka renkam ta turim

16 Sausio 2019 20:02

Informacija apie komentarą
 • Naujienos: 0
 • Komentarai: 0
Tik už Dovilę! Nematau geresnių kandidatų:) 

Dovilė pati puikiausia! Tad Nebūkit naivūs ir nebalsuokit pasiduodami bandos jausmui už netinkamus kandidatus! Sekmės

Rašyti komentarą

Vardas:*
El. paštas:*
Komentarai:
Įveskite kodą: *